Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kihagy a szívem, de nincs...

Kihagy a szívem, de nincs kompenzálás duplázással és nagy ütéssel?

Figyelt kérdés

Extrasystoléra gondoltam, de csak annyit érzek, hogy a mellkasomban van egy fura 1 mp-ig tartó "adrenalinbombához" hasonlító érzés, pulzusomon egy ütem kihagyás, de aztán nincs dupla szívverés vagy nagy dobbanás.

Már megőrjít, hiába volt szív ultrahang vizsgálatom, azon nincs szervi elváltozás elvileg.


2019. márc. 6. 12:34
 1/2 anonim válasza:
Szia. Mi lett végül? Hogy vagy? Velem most történik napok óta ugyanez. Este mikor megébredek, kezdődik és nem is hagy aludni. Nagyon félelmetes. Aztán reggelre jobb. Vagy nem is tudom. Nekem sincs hozzá extra nagy dobbanás. Csak kihagy és kész, és ugyanúgy abban a másodpercben furcsa érzést érzek ahogy te is írtad.
2020. márc. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia nekem is hanonló a gond mi lett veletek végűl? Kiderült hogy baj van e?
dec. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!