Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek a tünetek valami nagyobb...

Ezek a tünetek valami nagyobb betegségre is utalhatnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Vázolom amik történtek velem, mert az elmúlt pár hónapban, hétben több érdekes tünetre lettem figyelmes magamon.

Először feltűnt, hogy ütés nélküli véraláfutások jelennek meg a lábaimon. Most is van pl. egy nagy a bal lábamon. De ezek pár hetenként jöttek elő és tűntek is el. Persze nem rémlik, hogy ennyiszer bevertem volna a lábaimat. Utána a jobb karomon inkább a kézfejnél érzek fájdalmat, meg az ujjaimon. De most mintha a bal karom is kezdene fájdogálni. Pedig semmi megterhelőt nem teszek. Nem biztos, hogy fontos de megint kialakul egy kisebb csomó a bal hónaljamban ami nem fáj és pár hete ott van. Korábban is volt pár csomóm a hónaljaimban de azok elmúltak és egyikre megállapított a doki, hogy szőrtüsző gyulladás volt az az egy. De azóta pár már újra előjött és ment is. Kezdek aggódni, hogy valami van velem, ja meg a mensim is mostanában elég hamar jön a szokotthoz képest, kb. volt hogy alig telt el 3 hét és megint véreztem mint most is. Összefügghetnek ezek a dolgok valami komolyabb betegséggel is vagy egyszerre több féle bajom is lehet? Ezek ebben a 2 talán kevesebb hónapban fordultak elő. Szerintetek érdemes lenne ezekkel háziorvoshoz mennem, ti mit gondoltok mi válthatja ki mind ezt? Nálatok volt ilyesmi? 22l. :(



2020. márc. 19. 03:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Háziorvoshoz NEM mehetsz a jelenlegi helyzetben ezekkel a tünetekkel.

Majd ha vége lesz ennek a járványnak, utána menj el hematológiára.

2020. márc. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi. igen sejtettem mert oda bejutni is most borzalom :(.

Ha le megy valamikor akkor tuti elmegyek ha meg nem lesz utána újabb tünet akkor lehet nem is kéne :D.

2020. márc. 19. 15:18
 3/6 A kérdező kommentje:
hematológiára hogy lehet bejutni? orvos által vagy odamész valahogy és úgy? nem voltam még olyanon.
2020. márc. 20. 14:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Először is a körzeti orvoshoz kell menni neki elmondani a problémámat és ő fog adni beutalót lehet, hogy homotópiára. Nekem is van csomó a hónom alján min kettőnél voltam vele orvosnál de hála az enyém zsír mirigyduzzanat ha nem fáj nem kell műteni mert csak szépség hiba.
2020. márc. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mizu azota?
2022. nov. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2022. nov. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!