Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agykárosodásom van? És ha...

Agykárosodásom van? És ha igen akkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja bevettem egy ecstasyt kb 150mg lehetett. Tudom hogy hülyeséget csináltam. Azóta nincsenek érzelmeim, rosszul látok, feszült vagyok és elég rosszul alszok. Olvastam hogy az agy örömközpontját támadja ez a cucc és remélem nem egy szobanövényként kell leélnem a a háta lévő életemet. Ebből van kiút mert így elég értelmetlen az életem.

2020. márc. 20. 08:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem foglak megnyugtatni, mert akkor beveszed a kovetkezo tablettat. Igen, elpusztult parmillio agysejted, de nem ez a problema.

Pácolódjál csak nyugodtan a sajat levedben, gondolt at ezerszer mekkora okorseget csinaltal es tanulj belole.


Jobb ha tudod, senki nem mergezheti magat kovetkezmenyek nelkul … se a piasok, sem a drogosok

2020. márc. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hidd el soha többe nem fogok bevenni még csak inni sem fogok, egyébként nem vagyok függő nagyon ritkán csináltam csak így úgy érzem hogy nem teljes az életem és ezen senki sem segíthet.
2020. márc. 20. 10:35
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia - szerintem nincs semmi bajod..


Jó most biztos azt hiszed megkergültem - de valószínűnek tartom előtte nem sokat drogoztál..

Inkább valami olyasmi van hogy az ember elszáll ilyen szerektől - és átél egy iszonyat nagy boldogságot. Hiszen az agy át van verve - és olyan mértékű dopamin (boldogság) szabadul ki ~ ami amúgy egyébként soha.

Csakhogy ezzel kitolódik a belső "képzeletbeli" határvonal. Mivel normál esetben is vannak napok amikor jobb - van mikor rosszabb. Most ha átélsz egy olyan boldogságot amit eddig soha - az + irányba kitolja ezt a határvonalat. Aztán ugye vége lett a hatásnak - és te visszatértél oda ahonnan indultál ~ de már nem tudod úgy értékelni..

Azt tudom mondani adj magadnak időt, és próbáld meg jól érezni magad. Mittudomén menj ki egy fa alá nézd a felhőket - legyél a természetben. Jó mondjuk holnap jön a hideg :)

Az a lényeg verd ki az ezen való rugózárt a fejedből hogy "agykárosodás" meg ilyenek. Jesszus.

Hallod hétvégén tiszta mdma porral lőttem magam intravénásan. Te meg 150-től hónapok óta rosszul vagy.. Bocs de nem hiszem h attól..

Szerintem valami elállítódott a fejedben, és amúgy lehet a drog váltotta ki - de nem hinném hogy tartós károsodásod lenne. Ezt mondom 17 éve aktív szerhasználó múlttal.

Az extől (mdma)tól nincs ilyen. Nemrég néztem róla egy videót is - ha meg találom belinkelem neked hogy megnyugodj...

2020. márc. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
2020. márc. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy azt előbb el tudom képzelni hogy nem mdma-s volt - hanem valami más pl valami dizájner drog. Mert most ugyan fut az mdma - de van más sok szemét is amit el akarnak igazinak adni. De ha ilyenbe futottál véletlenül bele, már akk sincs mit tenni. Engedd el ezt az egészet - mert nem hinném h maradandó károsodást okozott volna!

Próbáld meg magad jól érezni úgy ahogy vagy ;)

Ne gondolkodd szét magad butaságokon, próbálj meg a pillanatban maradni, figyelni a madarakat, ilyesmi. Lehetőleg nee egy sötét szobában ülj egy gép, vagy tv előtt - hanem mozdítsd ki magad. Bontsd le a képzeletbeli korlátokat amiket építettél :)

2020. márc. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ja meg nézd meg a videót - benne van h sima mdma-tól nincs ilyen - főleg nem ilyen adagolásnál 😃

Szóval nyugi van.

2020. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ja amúgy ilyen esetben nyugodtan elmehetsz dokihoz is. Elmondhatod neki hogy mi a pálya, mert őt köti az orvosi titoktartás. Szóval nem fog feljelenteni! Nyugi.

Csak ha gáz van mégis, és egyedül nem tudod megoldani - akkor nyugodtan bármilyen intézményben kérhetsz segítséget. Jó most járvány para van, de majd utána.. De szerintem rendbe jössz te magad is, csak engedd el ezt az egészet..

További szép napot ;)

2020. márc. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hát amugy pszihiáterhez már járok ő felírt nekem egy gyógynövényes antidepresszánst azt szedem és azt mondta hogy valószínüleg a szerotonin receptorokkal van valami nálam tehát azoknak kell helyre állniuk de azt ő se tudja hogy mennyi idő lesz, egyébbként ez volt az 5. alkalom és mindig hagytam közte 1 hónap szünetet és a "tettes" egy rózsaszín versace volt amiből a haverom is bevett neki semmi baja nem lett tőle
2020. márc. 20. 17:56
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Hűűűűű az komoly.., az a rózsaszín az télleg valami nagyon cefet volt..

Az egy brutál erős bogyó. Megmondom a frankót 3-4 éve nyomtam olyat utoljára, és tabi gyomorba az volt azóta is az utcsó legerősebb. Abba télleg sok mdma volt.


Ennek ellenére továbbra is azt mondom ez valami mentális probléma lesz.

Valahogy nem tudtad rendesen feldolgozni/túlenni magad rajta..

Talán idővel jobb lesz. Sajna nem tusok így jobbat. Kitartás ;)

2020. márc. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát igen és a tünetek alapján kialakult nekem egy ilyen deperszonalizációs/derealizációs zavar ami abból áll hogy mindent álom szerűnek érzek amit egy ilyen folytonos szorongos tünet kísér
2020. márc. 20. 18:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!