Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha lassan 5 hete beteg vagyok...

Ha lassan 5 hete beteg vagyok mikor leszek jobban?

Figyelt kérdés
Köhögök hőemelkedésem van 2x hánytam most mintha elkezdenék náthás lenni, orvosnál voltam 2x csak köptetőt adott, neocitrán acc nem használ.
2020. márc. 20. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hete tart, influenzás voltam, 4 napig 38, 39.5 lázzal, sehogysem ment le. Még mindig nem vagyok teljesen jól, köhögök és estére jobban elfáradok mint előtte, de lassan de biztosan vége lesz 😉 kitartást és jobbulást kívánok!
2020. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt, hogy gyógyszer nekem sem használt semmi, most az utóbbi 1 hétben a Mucopront szirup segít, csak ugye köhögtet méginkább és mindenki úgy néz mint a véres késre
2020. márc. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És röntgeneztek is? Kicsit attól félek tüdőgyulladásom van mert nem gondolom hogy normális ennyi ideig köhögni, eddig max 2 hetet voltam beteg.

Neked is jobbulást akkor, azért gyanús ez hogy ennyi ideig és semmi gyógyszer azért a neocitrán nekem ilyenkor 1 napa alatt segít mostmeg semmi.

2020. márc. 20. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!