Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon beteg lettem és muszáj...

Nagyon beteg lettem és muszáj mennem holnap dolgozni nem hiányozhat mert most kezdtem 2 hete mit csináljak hogy jobban legyek?

Figyelt kérdés
Én ritkán vagyok beteg nem értem miért pont most kellett beteg lenni... Folyik az orrom fáj a torkom köhögök és nagyon hányingerem van enni sem bírok 😣 pihentem ma egesznap mit csináljak jobb legyen?
2020. márc. 1. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes belépni a Kérdezze gyógyszerészét Facebook csoportba, ott tudnak majd neked segíteni.
2020. márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Telefonálj be, hogy sajnos elkaptad az influenzát. Nem tudsz mást csinálni. Nem gondolom, hogy nem hiszik el ilyen vírusos időben. Még talán örülnek is neki, hogy bevallottad, és nem mész be megfertőzni több embert.Ez miatt nem fognak megítélni.
2020. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pihenj tovább. Nem hiszem hogy örülnének neki, ha ilyen állapotban mennél be...
2020. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Nem számít, hogy 2 hete leudtél, nem tehetsz róla!!!


Én influemzával, hasmenésem is volt beküldtek 2 nap suliba, azt hittem összeesek az utcán többször is, ha nincs ott a pad, egyszer meg is történik, szörnyű volt, meg nyilvános wc-ben hánytam, meg mentem a vasűton vagy 10-zser wc-re, plusz torokfájás, láz, rosszullét, gyengesév. El is húzódott.


Ha nem akarsz erre a sorsra jutni, nem mész be. Bár nem tudom, ennyire súlyos-e, nekem az influenza volt, de senkinek nem kívánom.


Nincs olyan, hogy nem lehet suliból, vagy munkából hiányozni, mimdegy, hogy most kezdtél, ez hülyeség! Meg ilyen állapotban minden egyes perc szenvedés, még próbáltam magam életben tartani, hogy ne essek össze, meg wc-t találjak! 2 nap alatt a szüleim is belátták.


Ennek semmi értelme

2020. márc. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!