Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Frontint hogy tudnék szerezni,...

Frontint hogy tudnék szerezni, van receptem, de nem akarok gyógyszertárba menni, mert önkaranténban vagyok és indokolatlan veszély lenne?

Figyelt kérdés
Hosszú sor van és rizikó csoportnál megmondták maradjunk otthon, de hogyan szerezzek Frontint? Nem jól aszom és ettől fölmehet a vérnyomásom

2020. márc. 20. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Váltsa ki valaki.
2020. márc. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Megkérsz valakit, hogy váltsa ki. Ha e-recepted van, most családtag is kiválthatja meghatalmazás nélkül.
2020. márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez OK, de akkor meg azt veszélyeztetem akit megkértem. Szerintem jó lenne ha valamailyen lehetőséget teremtenének erre , hogy kihozhassák. Valeriánát próbáltam nagyon nem vot elég
2020. márc. 20. 19:43
 4/13 anonim ***** válasza:

Az semmit se ér.


Volt hogy xanaxal aludtam én is... 1 mg-al ment csak.


Aztán rájöttem ez már kezd függőség lenni. Hálisten letettem 3 hónapja. Azóta egyet sem nyomtam.

2020. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az égből pedig nem fog lepottyanni a szácskádba a Frontin, szóval - ha nem vagy fertőzött - szépen ballagj el a patikába és várd ki a sorod úgy, ahogy az a mostani helyzetben a nagykönyvben meg van írva.
2020. márc. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ez OK, de akkor meg azt veszélyeztetem akit megkértem. Szerintem jó lenne ha valamailyen lehetőséget teremtenének erre , hogy kihozhassák."

Akkor meg azt veszélyezteted, aki ki viszi.

Ez egy ördögi kör.

2020. márc. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ki rakod a receptet, aki kiváltja bedobja a postaládába, nem értem mi ezzel a gond?

Gyógyszertár előtt mindenki 2m enkét áll

A közértben meg egymás nyakába lihegnek.

2020. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Vannak valamilyen önkormányzati segítők akik kiváltanak receptet
2020. márc. 28. 20:28
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez alatt már leballaghattál volna a patikába, nem vagy beteg, csak majrézol...

Egyébként én pár napja voltam patikában és összesen hárman vártunk a sorunkra. Ennyit csak ki lehet bírni.

2020. márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem találtam szomszédot, de az önkormányzatnál kezd fölállni valami, a recepteket, csekkeket és kaját intéznek, talán de vannak nálam jobban rászorulók is ...
2020. ápr. 1. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!