Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hobbit 3-ban (spoiler-veszély)...

Hobbit 3-ban (spoiler-veszély) hal meg valaki vagy történik olyan indokolatlan dolog mint mikor Frodó elveszti az ujját?

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Spoiler!!!!


könyvben olvastam és torin vagy mi a neve a fő törpének,ő megsebesül a csatában és meghal a végén.

2014. dec. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :D így már könnyebben indulok hétfőn a moziba és félig könnyes szemmel a haláljelenetkor nem kiáltok fel hogy "MÉÉÉÉÉÉRRRT"
2014. dec. 19. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

SPOILER!


Meghal : Thorin,Fili,Kili,Smaug és az az Ork vezér,akinek nem tudom a nevét.

Nagyjából ezek a fő halálesetek.

2014. dec. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
pedig Kili-t birtam
2014. dec. 20. 14:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

SPOILER!


A film köszönő viszonyban sincs a könyvhöz, már ami a sztorit illeti.


Aranyos volt, hogy a mellettem ülő lányok befogták a szemüket vagy a fülüket, amikor egy főhőst szúrtak le.

"miért?", "ne már", "jaj" felkiáltásokkal

:)


A könyvben nem részletezik a halál-jeleneteket, itt pedig brutálisan vannak ábrázolva.

A könyvben csak megemlítik, hogy "a csatának sok halottja volt, pl. "Fili Kili, akik a nagybátyjukat, Thorint védték stb." Ennyi.

Nincs véres leszúrás, szikláról ledobás.

Azog pedig már évtizedekkel azelőtt meghalt, a Hobbitban eredetileg nem szerepel.


Galadriel viszont jó lett, igazi istennő, akivel nem szállhat senki szembe. Finoman szólva más dimenzió. Egymaga elbánna egy sereggel.

2014. dec. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!