Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan maradjak otthon, ha a...

Hogyan maradjak otthon, ha a munkáltató nem engedi?

Figyelt kérdés
Mindenki ezt mondja: Maradj otthon! Nagyszerű, de ha a munkáltató nagy ívben tesz rá, akkor kirúg. Táppénz nem megoldás, mert nem vagyok beteg. A fizetés nélküli szabadság szintén nem, mert a TB-t elveszted, és nem felelek meg a kritériumoknak. Ja, meg másrészről ott vannak a kollégák, akik szintén bemennek dolgozni és cserben hagynék. Nagyon nehéz...

2020. márc. 21. 12:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akkor ne maradj otthon. Másnak is kell dolgozni.
2020. márc. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Dohanyboltban dolgozom. Nem nagy ügy. Ha szeretnél maradj otthon, de inkabb orul jogy most van munkad. Nagyon sok embernek nincs.
2020. márc. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
95%
A #maradjotthon nem azt jelenti, hogy semmilyen okból ne mozdulj ki. Nyilván vannak olyan helyzetek, amiért ki kell mozdulni. Ilyen például az is, amikor el kell menned dolgozni. Esetleg el kell menned bevásárolni. De ezeket a lehetőségekhez képes minimális kontakttal csináld.
2020. márc. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A lényeget lehagytam, miért akarnék otthon maradni: mert autoimmun és szívbeteg édesanyámmal élek egy lakásban, akinek hazavihetem a vírust...
2020. márc. 21. 12:49
 5/13 anonim ***** válasza:

El kell dönteni, hogy mi a fontos: a pénz vagy az élet.


Ha van megtakarítás, akkor otthon kell maradni, de a jövőre nézve semmire sincs garancia, így amennyire csak lehet, le kell szűkíteni a kontaktolást.

2020. márc. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Hellmano ***** válasza:
2-es, amúgy azt a kérdést feltettem magamnak, hogy a dohányboltnak, minek nyitva lennie? És úgy tudom szintén kivétel marad, ha már minden bezár, akkor is nyitva marad az élelmiszerboltok mellett. Hogy van ez, mert nem figyeltem és semmi közöma dohányos dolgokhoz , ismerőseim között sincs, aki dohányozna. Szóval, hogy van/lesz ez? Mert értem én, hogy a dohány bizzniss az Orbán haveri köre tolja kb. minden városban és nekik kell a munka meg a pénz és ezért meg a dohányos ember, amúgy is veszélyeztetett a tüdeje miatt és még ezzel is rontja a helyzetét. Tudom ez függő betegség és kaparnák a falat meg agyhalottak lennének a nagy dohányosok, ha nem jutnának hozzá...
2020. márc. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát igen, lehet, hogy nem a munkahelyen kapom el, hanem amikor kiteszem a lábam a lakásajtón és a lépcsőházi levegő lesz a fertőzött...

Egy a lényeg: nincs mit tenni. Várunk a végzetünkre, vagy a megmenekülésünkre, ami meg van írva, amellett,hogy megpróbálunk vigyázni egymásra, családtagjainkra ahogy csak tudunk.

2020. márc. 21. 13:04
 8/13 anonim ***** válasza:
Talán attól tartanak, ha nem lennének nyitva kifosztanák őket. A dohányzás függőség, ha az erős dohányos nem jut hozzá bármire képes érte.
2020. márc. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Bolondokháza volt a het elején, mostmar semmi. Itt ülök es tvzek (lottó miatt kell tv).

Lottózni se jonnek.

2020. márc. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Milyen meló ?
2020. márc. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!