Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek meddig lesz karantén?

Szerintetek meddig lesz karantén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerintetek lehetséges,hogy fél-1 évet senki sem.fog dolgozni magyarországon? Koronavírus miatt... :(csak beleszünk zárva? Nekem még van munkám de gondolom hamarosan már nem léphetsz ki utcára..


2020. márc. 22. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen kezelési mód felé mozdulunk el. Egyébként szerintem a mostaninál sokkal több korlátozás nem lesz, mert az országnak is bírnia kell gazdaságilag.


A szerb adatok és a svéd állapotok alakulására kiváncsi leszek.

2020. márc. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Remélem vége lessz 1-2hónap alatt... mert most nincs meli es ha ez tivább folytatodik éhen döglünk. Én nemtudok home officba dolgozni...
2020. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Még az olaszoknál is el lehet menni dolgozni

Ha 2 hétre tiltanák meg mindenkinek a munkavégzést, akkor is összeomlana a gazdaság

2020. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom :/ én szerintem ez még évekig így lesz :/
2020. márc. 22. 12:48
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon aggódok..
2020. márc. 22. 12:50
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Maradj otthon! Csak letszukseg eseten menj ki. Ez a legtobb amit tehetsz. Ha szerencsenk van 3-4 honap.
2020. márc. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%

# 4 Jó is lenne ha még évekig így lenne. Ez a helyzet nekem nagyon jó, mert megment önmagamtól.

Minél tovább tart annál jobb :)

2020. márc. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az olaszoknál gazdaságilag már jóval nagyobb a baj mint azt bárki is gondolná, jelenleg mindenki azon pörög hányan haltak/halnak meg,(megjegyezném a már dolgozni nem tudók közül) de arra senki nem gondol hogyha ez a dolog lecseng és elfogy a pénz hányan fognak éhen halni.

Nálunk például ha bevezetnék a totális karantént, elég sok nagy cég lehetetlenedne el, és csődölne be, pont ezért nincsen még karantén, próbálják elkerülni hogy beomoljon a gazdaság, és végül sokkal több halott legyen mint egyébként a vírustól lenne.



Véleményem szerint, úgy lehetne elkerülni a legrosszabb forgatókönyvet ha kötelező vérvizsgálat lenne mindenkinek, teszem azt 3 naponta, szépen kiderülne ki fertőzött, őket karanténba, vagy maszkra kötelezni őket, és ennyi. Így lelehetne állítani a vírust, az hogy nincs elég labor az más kérdés!

2020. márc. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!