Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírus lehetett?

Koronavírus lehetett?

Figyelt kérdés

Lehet a koronavírus tünete a következő? Reggel semmi baja az embernek, délután már rossz a kozerzete de nem lazas. Fáj a torka (eddig sosem fajt) de olyan szinten hogy az elviselhetetlen. Es nagyon hosszu idejig 2-3herig. Szo szerint borzalmasan es elviselhetetlenul. Termeszen van gyogyszer. Jo sok egy napra. Egyik sem hasznal.

Itt a fő tunet a hosszan elnyulo nagyon intenziv torokfajas.


2020. márc. 23. 05:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Kimaradt. Nagyon eros csiklandos szaraz kohoges.
2020. márc. 23. 05:38
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Hmm közbe szaros a segged?
2020. márc. 23. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez inkább fizikai sérülésnek tűnik. Valami, amit lenyeltél, vagy fogkefe, vagy bármi felsértette belül, és azért fáj.
2020. márc. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kizárható.
2020. márc. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Annyit megallapitottak hogy nem fizikai serules volt. Voltam orvosnal. Csomo gyogyszert kaptam ra
2020. márc. 23. 12:06
 6/6 Laylah ***** válasza:

Nem hiszem. Én karácsony előtti héten lettem beteg, az jobban hajazott a koronavírusra, mint a te leírásod: erős száraz köhögés (soha nem volt száraz köhögésem), viszonylag magas láz napokon keresztül, első jó pár napon nehéz légzés, úgy lihegtem, mint aki maratont futott, orromon nem kaptam soha elég levegőt, számon is csak bizonyos testhelyzetben. Ezen kívül levertség, fáradtság, állandó torokfájás, étvágytalanság, enyhe izomfájdalom, izomfeszülés voltak.

Életemben eddig max. megfázást kaptam el, semmi más bajom nem volt. Megfázás alatt is max. 3 alkalommal lázasodtam be, de azt is kifeküdtem egy fél délután alatt...

Aztán lehet tippelni, hogy influenza, tüdőgyulladás vagy koronavírus volt (egyes tudósok szerint már akár évek óta keringhet a koronavírus ezen fajtája, csak mivel még nem volt áldozata, nem figyeltek oda rá különösebben). Nyilván kevés az esélye, hogy én lettem volna kvázi az első magyar beteg, más nem kapta el, pedig 5 emberrel élek egy háztartásban, de ez inkább lehetett korona, mint a tiéd. Azt nem írtad, milyen gyógyszereket kaptál, tehát következtetni sem tudunk, hogy milyen diagnózist adott neked az orvos. Én látatlanban torokgyulladásra tippelek.

2020. ápr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!