Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 4 hónapja fáj a fejem és a...

4 hónapja fáj a fejem és a tarkóm, az orvosok nem fogadnak a vírus miatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már kb 4. hónapja minden egyes nap fáj a tarkóm és a fejem hátsó része. Többnyire egy tompa időszakos fájdalomról van szó, de időnként begörcsöl. Sokat ülök a gép előtt, ezt belátom, de igyekszem ügyelni a tartásomra. Ha pl. kicsit gyorsabban mozdítom a fejem, vagy nagyon előredöntöm akkor jobban fáj. Lecseréltük már a matracomat, meg orvoshoz is elmentünk aki azt mondta hogy szerinte az izmaim feszülnek az idegességtől. Meg is nyomkodta kicsit, jólesett. Volt rossz szokásom hogy mindig felhúztam a vállaimat mikor feszült voltam, de szerintem erről teljesen leszoktam. Mikor lefekszek valahova, leguggolok, vagy hirtelen felállok akkor is érzek egy ilyen nyomást, meg tompa fájdalmat, néha a vállaimra is kisugárzik. Egyébként én tudatosan nem feszítem meg azokat az izmokat, illetve nem is érzem hogy megerőltetve lennének. A doki azt mondta hogy menjünk vissza ha nem javul. Na hát én vissza is mennék de most hogy "hálistennek" itt van ez a vírus, azt mondták hogy röngtenre meg ilyenekre csak akkor fogadnak, ha életveszélyes állapotban vagyok. Annyira el vagyok keseredve, szerintem már soha nem múlik el. Nem is fizikálisan, hanem inkább mentálisan készít ki. Legszivesebben egész nap az ágyamban feküdnék, hogy ne fájjon. Én egyébként is nagyon rástresszelek ezekre, kis korom óta, a stressz meg biztos nem segít rajtam.

2020. márc. 23. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonló, hónapokig tartott, de végül elmúlt
2020. márc. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mivel úgy néz ki orvoshoz egyelőre úgysem jutsz el, próbáld ki, hogy minden nap tornáztatod a nyakadat esetleg valamelyik családtagod átmasszírozza (vérkeringés serkentő) a tarkódat, válladat. Volt régen kínai balzsam azzal is bekenheted.

[link]

2020. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem említettem, hogy nem magas a vérnyomásom (inkább még alacsony is) és tényleg nagyon paranoiás típus vagyok, simán beképzelek komolyabb tüneteket is amiket az interneten olvasok. Így volt egy időszak mikor szédelegtem de nyom nélkül elmúlt, meg hasonlók. Így nem is írok ilyeneket nehogy valami komolyabb dologra asszociáljatok. Egyébként még annyi, hogy nagyon fiatal vagyok, (20 év alatt) úgyhogy szerintem az ilyen kopásos betegségek ki vannak lőve.
2020. márc. 23. 20:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. november vége óta fáj a fejem. Időszakosan. 1 hétig igen, 1 hétig nem. Kb. ilyesmi felsztásban. Már én is mennék dokihoz...
2020. márc. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem mindennap fáj, eddig összesen volt 2 nap hogy nem fájt D:
2020. márc. 23. 20:23
 6/8 A kérdező kommentje:
1-es de jó, hogy neked már elmúlt! Én azért látom ilyen kilátástalannak a helyzetet mert kb. semmi fejlődést nem tapasztalok. Se rosszabb se jobb. Furcsa lenne ha egyszer csak elmúlna.
2020. márc. 23. 20:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok, ha gondolod írj privátot
2020. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézz valmi nyaktornát meg gerinctornát a.neten. és keress egy masszőrt azok között van aki már nyitva van. Ha van olyan hajszárítótok aminek masszírozós a búrája azzal is enyhén átmasszírozhatod.
2020. máj. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!