Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A koronavírus fagyasztóban...

A koronavírus fagyasztóban elpusztul?

Figyelt kérdés

Ha pl húsra rákerül,és berakom a fagyasztóba,akkor ebben a tartományban is elpusztul,mint magas hőmérsékleten?


Valahol azt olvastam,hogy szereti a hideget.


2020. márc. 24. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, tekintettel arra, h így konzerválják a vírusokat.
2020. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak,mert ma vettem húst,és az eladó köhögött egyet,és megfordult a fejemben...
2020. márc. 24. 15:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Pont emiatt aggódnak nagyon a globális felmelegedés miatt is, mert attól tartanak, hogy a felolvadó jégből többmillió éves vírusok szabadulhatnak majd ki, amire senkinek sem lesz immunitása.
2020. márc. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A húst nem nyersen fogod megenni, a hőkezeléssel pedig elpusztul ami esetleg rajta/benne van. Túlparázod a dolgot.
2020. márc. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hellmano ***** válasza:
100%
Feletébb szereti a hideget, hisz Ausztria azon területein voltak a legnagyobb góc pontok, ahol hideg (síparadicsom) volt. Forrázd le a húst vagy ígyis-úgyis megsütöd vagy valami ott elfog pusztulni, ha netán lenne rajta...
2020. márc. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Húson eddig még nem mutattak bizonyítható fertőzést.


Még ha le is köhögi, akkor is megsütöd és semmi bajod nem lesz tőle. Ne follyon mindenhol a húslé, ennyi a lényeg.

2020. márc. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hazajöttem egyből ment a fagyasztóba.
2020. márc. 24. 16:05
 8/9 anonim ***** válasza:
A vírus nem élő szervezet, elpusztulni sem tud.
2020. márc. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Feletébb szereti a hideget, hisz Ausztria azon területein voltak a legnagyobb góc pontok, ahol hideg (síparadicsom) volt."


Azért nem biztos, hogy mindent érdemes faék egyszerűségű logikával vizsgálni. Szerintem sokkal valószínűbb, hogy nem maga a hideg miatt volt sok megbetegedés ezeken a területeken, hanem azért, mert tipikusan olyan helyekről beszélünk, ahol az emberek tömegesen össze vannak zsúfolódva szállodákban, kávézókban, éttermekben, egyéb programokon. Gondolom az sem extrém ritka jelenség, hogy valaki elkap egy náthát a hidegben, ami itt akár a korona enyhe tünetekkel járó esete is lehetett, szóval nem biztos, hogy fokozott óvatossággal tüsszentgetett vagy köhögött és 5 percenként kezet mosott a fertőzött illető.

2020. márc. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!