Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vélhetően mikorra fog végrtérn...

Angyalnyomó kérdése:

Vélhetően mikorra fog végrtérni a koronavírus járvány?

Figyelt kérdés
2020. márc. 24. 22:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Júliusra megáll, és indíthatjuk az ipart. Ez az optimista becslés.
2020. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most még ember meg nem mondja.... talán inkább azt lehet megtippelni, hogy mivel még erősen belefelé megyünk, június-júliusig itt nem fog változni semmi. Hogy utána mikor, na az a jó kérdés.
2020. márc. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Bizom benne max 1-2 hónap de sajnos erre kevés az esély. Amúgy nagyon eltúlozzák ezt a corona virust. Csak az a baj hogy virus igy ugy amúgy félni kell stb aztán mindenkit kidobálnak a munkahelyéről a cégek leállnak az árakat jól felnyomják a szegény emberek megisszák a levét... nemveszik észre hogy nem a virus a nagy baj hanem a túlhiszteriázott dilgok amiket hiznak és ennek következtébe összeomlik a gazdaság egykis nátha miatt... emberek mennek tönkre és munkanélkülivé vàlnak és igyis nehéz volt a bokltba megvenni az élelmiszert hát de most hogy pofátlanul mindent a duplájára emeltek ez undorito...
2020. márc. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

#2 Ha nem változik semmi a karantén ellenére, akkor szerintem áshatjuk a sírt.


Nyugi, áprilisra már tetőzik, május közepére beérnek az intézkedések. Júliusra már lecsökken az aktív esetek száma.


Ahol megállították ez volt.

2020. márc. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen a görbe.


Ha nagyon hegyes, akkor tényleg idén nyárra lemegy, de egy csomó egészséges, fitt fiatal fog meghalni akik egyébként simán túlélnék, csak mert nem lesz elég ágy meg gyógyszer.


Ha kitolják további karanténnal, akkor ősz-tél? Talán tavasz?

18 hónap+ volt amit olvastam valahol, nem lepne meg.


Valszeg az lesz, hogy bezárnak, kiengednek és megint be.

2020. márc. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A karanténnal lassítják, így én is júliust mondok, de lehet egész évben menni fog, a meleg sem árt neki túlzottan...
2020. márc. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
6: A meleg országokban feltűően kevesebb a megbetegedés, ha a térképre nézel.
2020. márc. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jajdejó
2020. márc. 25. 09:44
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon bíztató Malaysia helyzete.


Ez az egyik elejétől fertőzött meleg ország, és intézkedésekkel sikerült bőven lassítani


[link]


Bőven exponenciális alatti a növekedés, sőt lassuló ütem.

2020. márc. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vélem, hogy év végén is tombolni fog ez a nyavalya. A meleg nem árt neki, tehát kár ebben reménykedni, Iránban és Ausztráliában is akad bőven beteg, az USA melegebb államaiban szintén, és a trópusi éghajlattal rendelkező országokban is komoly szinten jelen van.
2020. márc. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!