Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha csak a mellkasom fáj, más...

Ha csak a mellkasom fáj, más tünetem nincs lehetek koronavírusos?

Figyelt kérdés

Tehát háton fekvésnél, vagy utazásnál amikor jobban rászkódik a busz, próbálok levegőt venni, de a végén nehéz és csiklandozós érzés fog el.

Fáradság, orrfolyás az van, de más nincs. Fáradt amúgy is vagyok mindig.



2020. márc. 25. 08:42
 1/8 A kérdező kommentje:

Vagy csak ráparázok?

20/l

2020. márc. 25. 08:42
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az orrfolyás nem tipikus tünet, de ha nagyon parázol, miért nem mégy orvoshoz? Egyébként a legtöbb ember szereti ebben a világpánikban elfelejteni, hogy kora tavasz van, amikor is létezik síma influenza, létezik allergia, létezik megfázás, létezik az, hogy köhögsz, mert stresszes vagy.
2020. márc. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem nézek médiát, voltam orvosnál, nem megyek dolgozni a héten.

Csak furcsa ez a tünet, és más nincs. Láz sem.

Szóval lehet ha rákoncetrálok akkor előjön? Nem tudom.


Nyáron is volt hasonló, akkor allergia szezon volt, de folyton köhögtem bent is, penész vagy por miatt.

Szóval nem tudom

2020. márc. 25. 08:57
 4/8 A kérdező kommentje:
egyébként most nincs köhögés
2020. márc. 25. 08:58
 5/8 A kérdező kommentje:
inkább csak azon parázok hogy ne adjam át valakinek
2020. márc. 25. 09:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom !!!!!!! napok óta. néha be be nyilal is a mellkasom.
2020. márc. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem be kell járnom dolgozni (pedig semmi akadálya nem lenne a home office-nak). Amikor megyek befelé, és amikor megyek hazafelé, majdnem minden nap szúr a mellkasom és emiatt köhögök. Máskor semmi bajom. Se otthon, se a munkahelyen, csak amíg kint vagyok az utcán. Eléggé biztos vagyok benne, hogy ez csak a stressz...
2020. ápr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nwm volt gond, nem koronavírus
2020. ápr. 6. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!