Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sok ez a vörösbor mennyiség?

Sok ez a vörösbor mennyiség?

Figyelt kérdés
Ugye el van ismerve,hogy egy pohár bor este még egészséges is.6 nap alatt megittam 5 liter száraz vörösbort, szódával fröccsnek. ez kb: per este 7-8 dl.napközben nem iszok, mert dolgozom, autóval járok, tehát ez a mennyiség este 18-21 óra közt fogy el. este 22-kor még beveszem a vérnyomás gyógyszerem. Reggel fél hatkor indulok autóval.Jól vagyok.Ilyenkor mi van? Alkesz vagyok? Nem tudom letenni a poharat! (50-es ff)

2020. márc. 25. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Igen, alkesz vagy. Napi 1 liter bor már sok.
2020. márc. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Az alkoholizmus attól alkoholizmus, hogy nem tudod letenni a poharat, tökmindegy, hogy mennyit iszol.
2020. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Alkoholizmus igen. Főleg ha nem tudod letenni.


Régen egy fesztiválon megittunk 12 liter bort, 72 doboz sört és 3 üveg rumot. Ketten haverommal egy hét alatt.


Utána simán leálltunk. Az pl nem alkoholizmus.

2020. márc. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Az utolsó mondatoddal meg is válaszoltad a kérdésed. Nem tudod letenni. Lényegében ez az alkoholizmus definíciója.
2020. márc. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hmm! akkor mi lesz? belehalok? most semmi bajom.
2020. márc. 26. 17:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, mert vérnyomásgyógyszert szedsz. Ha nem szednéd, akkor nem ez lenne az álláspontod.
2020. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6.hú ezt nem értem.
2020. márc. 26. 19:16
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Nem, meg nem halsz bele. Csak majd napkozben is ihatnekod lesz, kirugnak a munkahelyedrol, reszegen elutsz vkit, vagy szep lassan tonkre megy a csaladi hattered.
2020. márc. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!