Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Trombozis lenne?

Trombozis lenne?

Figyelt kérdés
5. Napja szedem a fogamzasgatlo tablettat es 2 napja fura erzes van a bal labamban. Nem faj csupan kicsit neheznek erzem. Mas trombozisra utalo jel nincs. Szerintetek kezdjek el aggodni, vagy csak bekepzelem?

2020. márc. 26. 22:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Egy kicsi lilas folt is megjelent a vadlimon, viszont ez lehet elotte is itt volt. A nehez erzef ugyan ugy megmaradt. Volt valakinek hasonlo panasza?
2020. márc. 26. 23:54
 2/7 ernalittle válasza:

Szia.

Milyen fogamzásgátlót szedsz?

Volt vérvizsgálat előtte vagy csak felírták?

Én 5 évig szedtem Reziat majd észrevettem hogy lilul a lábam ( nehézláb érzetem állómunkámból kiindulva mindig volt) és nekem utána kiderült hogy Leiden mutacióm van amivel nem szedhetek fog.gatlot. Bár az új ajánlások szerint már lehet én azért nem kockáztatok.


Figyelgesd a lábad, ha bármilyen más tünetet érzel(melegség,elszinezodes, duzzanat az adott területen) vagy ha légszomjad van akkor azonnal mentő!

2020. márc. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Nekem volt már, és elég határozottan fájt.
2020. márc. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Altforalle fogamzasgatlot szedek. Sajnos nem volt elotte semmilyen vizsgalat csak szobeli konzultacio.
2020. márc. 27. 00:20
 5/7 A kérdező kommentje:
Ilyenkor egy pontom faj a lab tobb ideig vagy tobb helyen kevesebb ideig?
2020. márc. 27. 22:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az egész fájt, alig bírtam menni, egy-két tenyérnyi területen piros folt volt rajta, mintha be lett volna gyulladva.
2020. márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokaknak nagyon bedagad, de az nekem nem volt.
2020. márc. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!