Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Őszintén és komolyan vajon...

Árokpart kérdése:

Őszintén és komolyan vajon van rá reális esély, hogy legalábbis itthon Magyarországon, hogy a nyári élet úgymond teljesen ne maradjon el?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha szolidan is de lehet majd már strandra menni a Balatonon,esetleg korlátozottabb létszámú nyári rendezvényeket már fognak engedélyezni. Van rá esély, hogy a veszélyhelyzeten fokozatosan lazítanak ha adja a Jóisten a mostani koronavírusos beteg tendencia nem durvul. Kinek mi a véleménye?
2020. márc. 26. 22:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%

Nem nagyon.


Most olvastam ezt és összeszorult a torkom.


Wuhanban megfékezték a járványt, viszont a korlátozásokat fenntartják. Sőt nincsenek kétségeik még afelől sem, hogy lesz második hullám :(.. csak nem augusztusban hanem októberben.


[link]


Ez azt a szomorú tényt vetíti elő hogy ha a kínai diktatórikus szigorral le is győzzük a járványt, júliusra... a korlátozások maradnak. A nyarat bukjuk.


Amint feloldanánk egyből jönne a 2. hullám ami úgy látszik elkerülhetetlen lesz ősszel.


Tehát az életünk tartósan és nagymértékben megváltozik :(

2020. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Persze hogy lehet. Nem világvége van meg apokalipszis.
2020. márc. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Jaj draga kenyer :D


Nem lehet tudni meg a nyarat, de vszinu bukta.

Mostmar h levan zarva a hatar, mar bocsi, de kit erdekel mivan kinaban?


Nyilvan nem oldjak fel a hatarzart, ha egyszer baj van, senki nem a maga ellensege.


Nem valtozik meg tartosan az eletunk, mert jovo ilyenkorra lesz vedooltas ha minden igaz.


Kitartast, es fel a fejjel.

2020. márc. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

#3 Emlékszel a 2008-as gazdasági válságra?


A számok szerint már most rosszabbul állunk. Pedig még el se kezdődött az egész balhé szinte.

2020. márc. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
Nemcsak a nyarunkat, hanem az egész életünket bebuktuk, csak még sajnos nem tudunk róla, illetve nem fogjuk fel. De persze az embereknek könnyebb elbagatelizálni ezt az egészet, és röhögni a koronavírusos mémeken, meg az olimpián és a nyaralásokon kattogni. Elhitetitek fél éven belül sokkal de sokkal nagyobb gondjaink is lesznek annál, hogy nem tudunk a Balcsin pancsizni.
2020. márc. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%

Jobb nem tudni, mennyi ido, mert akkor mindenki most kiborul. Szoval ez az ev kb.

De lehet remenykedni. Az az igazsag, hogy ez a kovetkezetes szigor az egyetlen modszer, hogy ezt a borzalmas hatvanyozodast megallitsak. Es hogy lassitsak, ahogy a betegek razudulnak az egeszsegugyre.

Most nem szabad erre gondolni, mert nehezebb ugy kitartani.

2020. márc. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%

A mostani nyárról azért mondj le mert a jelenlegi/jövőbeni intézkedések akadályozzák, az utánalévő 5-10-ről pedig azért mert olyan válság lesz hogy örülhetsz ha nem halsz éhen.


Hát igen, már a mostani intézkedések is a lakosság nagy részének a pénztárcájának úgy odavágott, hogy 1-2 hónap és elkezdenek éhen halni. Tekintve hogy még mindig van egy kazal olyan "ember" aki követeli a kijárási tilalamat,így valószínűleg be is fogják hozni.


A gond csak annyi,ha elkezd fogyni a pénze az országnak valamilyen kiadást csökkenteni fog, és elég gyorsan eljuthatunk addig (akár 1-2 hónap karanténnal) hogy végül a nyugdíjak összege lecsökken, vagy az értéke csökken le. És lényegében így is úgyis elkezdenek halni azok akik betegek/öregek csak lehet nem a vírus öli meg hanem hogy nem tudja megvenni a gyógyszereit.(ezért is nincsen kijárási tilalom)

2020. márc. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

nekem őszintén nem okoz problémát a korona, hiszen azt kérik, hogy ne mozduljunk ki otthonról, csak ha nagyon muszáj.


nos én 0-24 itthon vagyok, hiszem a munkám a PC előtt van.


amit eddig észre vettem belőle, az az hogy láttam egy maszkos nénit elmenni a házunk előtt.

2020. márc. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%
Ez borzalmas. Az egész életünk odalett ezzel a szarral..:(
2020. márc. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%
Én egy pozitív hozományt azért látok ebben az egészben, hogy végre az ilyen Mcdonalds, meg a hasonló emberiségre káros, szennyező cégek végre becsődölnek a fenébe.
2020. márc. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!