Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Más is érzi így ebben a...

Árokpart kérdése:

Más is érzi így ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy más is visszasírja a kontrollvizsgálatokat csak végre már menjen el ez a koronavírus. Na szóval, hogy érthetőbb legyen. Szerencsére teljesen jól vagyok tavaly májusban a kardiológián voltam bent tíz napot kisebb szívelégtelenséggel. A kórház után is már teljesen jól voltam, csak közben mint ugye más betegségnél is kell, kellett járnom kontrollvizsgálatokra. Az eredményeim szerencsére aránylag jók lettek a vizsgálatokon is, de sokszor előtte izgultam, hogy nehogy újra netán bent kelljen maradnom pár napra a kórházba stb. Szinte számoltam a napokat, hogy mikor jön el a vizsgálat ideje és gondolkodtam még előtte nap is, hogy na vajon holnap is itthon alszom e ilyenkor vagy bent kell netán maradnom. Most viszont úgy vagyok vele, hogy szíves örömest ha kell még bent maradnék újra akár teszem azt 2 hetet is, csak már legyen vége ennek a koronavírusos járványnak és az örökös bizonytalanságnak. Nem a vírustól félek, mert még szerencsére fiatal vagyok és jól is tartom magam, csak így az életben nem lehet tervezni semmit. Ezek után a tavaly kórházban töltött napjaimra olyan szép emlékként tekintek, hogy azt el sem tudom mondani az utána lévő kellemes nyárról nem is beszélve. Milyen buta is voltam már mai szemmel nézve, hogy azon aggódtam, hogy egy úgymond békeidőben esetleg pár napot újra be kell mennem a kórházba . Más is van így ezzel aki beteg vagy beteg volt?
2020. márc. 28. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Rokonom daganatos, eddig utálta a kontrollokat, a kezelést, de most azért imádkozunk, hogy meglegyen a következő kezelés. Mert még ez is bizonytalan sajnos.
2020. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Senki sem szereti a bezártságot - börtönben élni. Mindenkinek fontos a szociális kapcsolatok, de most fontosabb hogy üljünk a hátsónkon és várjuk ki a járvány végét! Az alapbetegségedhez jobbulást! Ha felírtak készítményt akkor azokat szedd, ha van rá lehetőséged akkor - távolságtartással - eü. sétára menj ki amikor süt a nap.
2020. márc. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bizonytalanságon szerencsére nem a betegségemet értem mert teljesen jól vagyok, hanem úgy általában a mindennapi életet. Úgy értem, hogy tavaly úgy örültem, hogy szinte megfiatalodtam a kezelésektől és élhettem jól az életem szép nyaram volt, most meg azon izgulok, hogy legalább nyárra múljon el ez a járvány. Sajnos sokan nem veszik komolyan a karantént. Pedig egyszerűbb lenne most április 11-éig otthon maradni mint nyáron a 35 fokban.
2020. márc. 28. 22:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenki érzi . Ez a bizonytalanság nem jó senkinek.
2020. márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!