Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Béres Csepp Forte immunerősítő?

Béres Csepp Forte immunerősítő?

Figyelt kérdés
68 éves, vékony nő vagyok, vannak betegségeim is. Szerettem volna erősíteni immunrendszeremet, ezért már vettem 2 fajta C vitamint, D3 1000 vitamint, most pedig a Béres Csepp Forte-t. Itthon elolvastam a kísérő papírt, amiben az van hogy Béres C vitamint kell hozzá vennem a hatás kedvéért. Nos most már elegem van ebből a sok vásárlásból, ezért kérdezni szeretném hogy ehhez a Béres csepphez használhatom-e az Ascorbin savat /C vitamint/ és a D3 vitamint. Koromnál fogva nem mentem gyógyszertárba, tehát nem tudtam ésszerűen bevásárolni. Tudom hogy a C vitamin kissé hanyagolható, /na és pótolható gyümölccsel/ most inkább a D vitaminra van nagy szükség. Ha viszont a cseppeket nézzük, akkor a C vitaminnal hatásos. Már gutát kapok, mert nagyon félek!!! Köszönöm a választ..
2020. márc. 30. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen C vitamint be vehetsz mellé, nem muszáj a béres C vitamint.
2020. márc. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan bevehetsz másfajta C vitamint a csepp mellé!!!!
2020. márc. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mindenesetre csomagolhatnák már eleve úgy hogy mellette van a C vitamin is, vagy a gyógyszertárba szólhatnának.
2020. márc. 31. 08:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Árulják csomagban is C vitaminnal. Mellesleg egy kis savanyú káposztával, paprikával, bármi más kiegyensúlyozott étrenddel is be tudod vinni ezt a C vitamin mennyiséget, nem muszáj a szintetikusat, főleg, hogy annak a hasznosulása is rosszabb.
2020. márc. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 100%-os narancslével szoktam bevenni a cseppet.
2020. márc. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!