Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szeptemberben már visszaáll...

Szeptemberben már visszaáll az oktatás?

Figyelt kérdés

Szerintetek szeptemberben lehet már suliba menni? Vagy nyáron valami közösségi területre a haverokkal?

Légyszi ne azt írjáok hogy nem lehet előre tudni mert én személyes véleményekre várok☺

Köszi ha válaszolsz!:)



2020. márc. 30. 22:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%

Gratulálok annak az értelmi szintjéhez, aki irán helyzetét akarja magyarországra ráültetni.

Neked van fogalmad róla, hogy mi zajlik abban az országban?

2020. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
40%
Lesz még iskola ebben a tanévben is, sőt, mindennek vissza kell állnia, az olasz miniszterelnük is megmondta, a gazdaságot újra kell indítani, nem várhatnak addig, amíg a vírus eltűnik, hiszen ez sajnos még hosszú hónapok kérdése. Attól mert még nálunk Június-Júliusban tetőzik, vissza kell állítani mindent! Ez nem úgy van, hogy hónapokig várhatnak a gazdasággal, iskolákkal. Igenis lesz még iskola.
2020. ápr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%
#12 Naív vagy nagyon...
2020. ápr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
59%
Pedig így lesz. Te sem gondolod komolyan, hogy az emberek addig otthon ülnek amég az utolsó ember is feépül belőle.
2020. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Na, 13-as ?
2020. máj. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én a 14. vagyok , hát igen, ahogy mondtam, bőven elkezdtek enyhítnei, ahogy említettem is, nem várták meg a járvány végét egyáltalán. Még a sulik is lehet kinyitnak az alsósoknak.
2020. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A sulik eddig is nyitva voltak azok számára, akiket nem tudtak hova tenni a szülők, és jelenleg is csak arról van szó, hogy az ilyen gyerekek számára meg lesz oldva a gyerekfelügyelet akkor is, ha sokkal többen lesznek majd, mivel egyre több szülő megy majd újra dolgozni.
2020. máj. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Szitibo válasza:
21%
Nem kívánok senkit megnevezni a válaszomnál, de az aki nekem, a 7-nek írta a válaszát, elég ostoba, bunkó fajankó lehet. Én nem sértettem meg senkit, csak elmondtam a véleményem! Ilyen közönségesen visszaválaszolót figyelembe sem veszek. Nem érdekel a viszontválasz, nem lépek vissza ide!
2020. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!