Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van ennek így értelme? Így...

Van ennek így értelme? Így nem fogjunk ugyanúgy elkapni?

Figyelt kérdés

Egy kis létszámú irodában dolgozok, a főnököm hipochonder, fél a koronavírustól, és most többnyire home office van, viszont mivel ehhez nem bitosított mindent, ezért van amit csak bennt tudunk megcsinálni, de egyszerre max ketten lehetnek benn az irodában.

Viszont nincs leosztva, hogy hogyan tehát igazából ugyanúgy találkozhat mindenki mindenkivel csak nem egyszerre. Pl. ma én Julcsival vagyok benn, de pénteken meg majd Julcsi benn lesz Petrával, én meg utána benn leszek Krisztivel stb. Tehát ha 1 ember elkapja akkor teljesen mindegy. Persze megy a szellőztetés meg a fertőtlenítés, de szerintem hülyeség az egész. A telefont szerintem senki se fertőtleníti le, holott az hozzáér az arcunkhoz...


2020. márc. 31. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, de lényegesen kisebb a kockázat, mintha mindig mindenki egyszerre bent lenne.
2020. márc. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

A váltott műszak és ügyelet még mindig a legjobb megoldás.


Bent maszkban van mindenki, nem dumál így jelentősen kisebb az esélye.


Minimalizálható a kockázat...


Még mindig jobb mintha kirúgnának embereket, vagy kirendelnének állandó ügyeletest. Az szegény beszopja akkor.

2020. márc. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igazából, ha nincs egy pánikszobád, 6 havi élelemmel, akkor már egy bevásárlásnál is fertőződhetsz.
2020. márc. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy kezdődik a munka, hogy mindenki fertőtlenítő a saját asztalát, telefont, billentyűzetet. A közös felületet,használati tárgyat pedig minden használat után.
2020. márc. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miután útközben a melóhelyre már mindent összetapogatott.
2020. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!