Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már egy jó ideje jobb oldali...

Már egy jó ideje jobb oldali alhasi fájdalmam van. Pár hónapja kb. Voltam vele orvosnál hasi ultrahangon, sebészeten, vérvételen is voltam. Van egy kitüremkedés a hasamon a köldöktől jobbra kicsit lent. Lehet hogy sérvem van?

Figyelt kérdés

Súlyzós edzés után szokott még jobban fájni.

Multkor beteg voltam és 2 hétig nem edzettem azalatt megszűnt a fájdalom, de miután újra kezdtem az edzést ismét jelentkezett a fájdalom.

Utána olvastam és a hasamon lévő kitüremkedésen kívül nem produkálom a sérv tüneteit. Mi lehet velem?



2020. márc. 31. 21:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Nyomásra nem érzékeny. Vagyis ha megnyomom a kezemmel nem fáj.
2020. márc. 31. 21:47
 2/4 A kérdező kommentje:
+égő , feszítő fájdalmat érzek azon a ponton ahol van a dudor
2020. márc. 31. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
IGEN EZ SÉRV LEHET
2020. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Servnek tunik, de hogy nem tud legalabb tippet adni az amugy radiologus orvos? En azt az edzest, mikor kituremkedik, nem eroltetnem. Meg kell tudni, serv-e, kizarodhat-e, kell-e mutet es addig is mit szabad csinalnod. Ez elvikeg nem surgos, de muszaj lenne az erolkodessel vigyazni.
2020. ápr. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!