Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyirokcsomó duzzanat vagy...

Nyirokcsomó duzzanat vagy valami más?

Figyelt kérdés

Most vettem észre, hogy az állkapcsom alatt van egy kb fél centis csomó, ami úgy érzem hogy tovább tudom tolni, vagyis mozog. A torkam piros, bár nem fáj, mandulám nincs megdagadva, neha tusszogok is. Lehet hogy ez a nyirokcsomo duzzanat?

Vagy inkább ahhoz van közé hogy 2 3 napja úgy érzem csak így minden evés nélkül vagy ívás vagy látvány nélkül mintha ugyan azon az oldalon, az állkapcsom alatti nyalmirigyek "dolgoznanak" s össze futná a nyal a számba, mint amikor valami nagyon édest vagy savanyút eszel. Nem termelődik sok nyálam, csak ez az érzet.

Nyálkő nem hiszen lenne, vagy nagyon kezdeti állapot, mivel mikor eszek nem fáj, nem dagad meg, vagyis egyelőre..szerintetek ez nyirok csomó vagy a nyalmirigyek kapcsolatos. Elég para, karádi tilalom van, Romániai vagyok, sok helyt rendelők bevannak zárva, szóval nagyon nem áll jól a szénám ha valami komoly bajon van..



2020. ápr. 2. 12:33
 1/1 A kérdező kommentje:
Most meg megdagadt az arcom is
2020. ápr. 2. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!