Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Igy is elkapom a koronavírust?

Igy is elkapom a koronavírust?

Figyelt kérdés
Szeretnék találkozni a párommal, amivel kéne használjam a villamost. És a buszt is... Ha felveszek maszkot, illetve kesztyut ugyis elkaphatom a virust? :( vagy valasszam a taxit?
2020. ápr. 3. 15:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mielött írtok és leugattok nemvagyok buta, nem magamat nézem hanem az idősebbeket is az itthoniakat hogy ne fertőzzem el őket, kicsit igen messze lakik o kisétál én megyek, "krónikus beteg"igaz. Fiatal igy nem várom. El hogy buszozzon, nemkönnyű egymás nélkül, tudom. Sokan másoknak sem, egyszerű kérdést tettem fel miért kell. Rögtön leugatni? Harom hete kisem mozdultam, vele sem mindennap akarok csak most látni akarom egyszeri alkalommal vagy ritkán, amikor három hete találkozztunk akkor is, kesztyű. Maszkban voltam még a villamoson sem fogtam meg a kapaszkodot döltem ide oda, embereket minnél meszebb kerültem.
2020. ápr. 3. 16:48
 12/13 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is hiányzik a párom, 1 hónapja nem láttam. De nem látogatom meg, mert felelős felnőtt vagyok. Maradj otthon.
2020. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted, és ráadásul krónikus beteg ő maga is, meg ha tényleg szereted azokat, akiknek még nem akarod átadni a vírust, akkor ülsz a fenekeden! Három hete nem láttad? És? Ennyit ér egy igaz szerelem? Egy életen át is kell tudni várni arra, akit szeretsz, ha úgy adódik. Az életével játszol, ha meglátogatod. Aki szereti a másikat, nem tesz ilyet.
2020. ápr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!