Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ki a hibás, ha a munkahelyemen...

Ki a hibás, ha a munkahelyemen elkapom a koronavírust?

Figyelt kérdés

A munkáltatóm, aki nem zárta be a boltot, vagy korlátozta a bent lévő személyek számát?


A kormány, amiért még nem rendelte el a nem létszükségletű boltok bezárását, vagy kijárási tilalmat?


A pitiáner dolgok miatt bejövő higiéniára és ott dolgozókra fittyet hányva össze-vissza tapizó, köhögő emberek, amiért nem maradtak otthon?


Vagy én, aki minden lehetséges védekezés ellenére is ma úgy keltem fel, hogy nincs hangom, köhögök és nyomott vagyok?



2020. márc. 21. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Senki sem hibás. A lakosság 60-70%-a el fogja kapni (vagy már el is kapta, csak tünetmentes). Sőt, lehet hogy több is. Egyedül az a cél, hogy ne mindenki egyszerre, mert azt a rendszer nem bírná.

Ne a bűnbakot keresd, mert annak semmi értelme.

Amúgy meg a tüneteid nem csak koronavírustól lehetnek.

2020. márc. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondd már meg nekem, miért kell bűnbakot keresni? Egyébként elsődlegesen mindig te magad vagy felelős a saját egészségedért!
2020. márc. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hogyhogy ki a hibás? az egész világon el van terjedve a vírus. bárhol elkaphatod.
2020. márc. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Válassz, kedves kérdező, az alábbi lehetőségek közül bűnbakot magadnak:

-Soros,

-a munkáltatód,

-Bill Gates,

-a mikulás,

-a háttérhatalom,

-a kínaiak,

-a felelőtlenek,

-a kormány,

-a repülő spagettiszörny,

-Hajdúné Veress Eulália Nyékládházáról.


Na, sikerült választanod?


Jobb most?

2020. márc. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
A rendszer ami elvárja, hogy az egzisztenciánkra ember életeket áldozzunk.
2020. márc. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Te, miért nem léptél ki, tudhatnád, hogy benne van a pakliban, hogy elkapod.
2020. márc. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szívem szerint már rég otthon ülnék, de táppénzre nem írtak ki, szabadságra meg nem mehettem, mert kell a dolgozó. Ahogy csak tudtam próbáltam védeni magam és másokat, egész héten maszkban és kesztyűben dolgoztam, a kezem sebesre van szétszáradva az állandó kézmosástól, kézfertőtlenítőtől. Napi 3-4x fertőtlenítettem mindent magam körül, próbáltam kerülni az embereket, de munkám során 10 percenként belehajolnak a pofámba az emberek. Egy 94 éves hölggyel lakok együtt, ha én megbetegszek, akkor ő is, ha meg kórházi karanténba kell mennem, akkor meg nem a vírusba hal bele, hanem abba hogy nincs aki ápolja, ellássa.
2020. márc. 21. 11:23
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem a korona hibája, ha sajnálatos módon elhalálozik egy 94 éves ember.
2020. márc. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Már bocs, de ha ennyire félsz mindentől akkor válts munkahelyet/szakmát, mert a koronavírus itt fog maradni velünk kb. 2-3 évig, amíg a széleskörű oltás nem tünteti el. A néninek meg további jó egészséget, de ez hadd ne legyen már a munkáltatód vagy a kormány felelőssége, ha ha mindenki otthon maradna ilyesmire hivatkozva akkor be fog zárni az összes gyár, bolt, raktár, benzinkút, stb és akkor éhen döglünk, az talán jobb lenne?
2020. márc. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha elkaptad a koronát, akkor valakitől elkaptad.

Ha higiéniára és ott dolgozókra fittyet hányt, akkor lehet őt hibáztatni. Ha tünetmentes volt, akkor nem, mert nem tudta.

2020. márc. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!