Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az normális, hogy úgy gondolom...

Az normális, hogy úgy gondolom, hogy a koronavírusnak csak pozitív hatásai vannak?

Figyelt kérdés
A gyárak többsége ugyanis teljesen leállt, a gépjármű forgalom is jelentősen mérséklődött, ami hozzájárul a globális felmeledés és a légszennyezés csökkenéséhez. Ezenfelül hatalmas túlnépesedés van a Földön és úgy gondolom, hogy most a gyermekvállalási kedv is csökken a bizonytalanság miatt és ez a kis "tisztogatás" is csak jót fog tenni a bolygóra nézve. Van más is aki így gondolja, hogy csak pozitív hatásai vannak a vírusnak?

2020. ápr. 3. 17:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen kárörvendő cinizmus rohadtul nem vicces. Gondolom másképp vélekednél, ha a hozzátartozód veszítené el a munkáját vagy lebegne élet és halál között.
2020. ápr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Nekem csak annyiból jó hogy nem birom a tömeget, most ha kettőt köhögök minden ki fejvesztve menekül, szóval hurrá nekem
2020. ápr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Én csak azt kívánom a kérdezőnek hogy nyugodtan vigyen el téged is a koronavírus és egy hülyével kevesebb lesz a Földön.
2020. ápr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Van benne logika amire gondolsz, csak


1,a túlnépesedés enyhítésére több millió embernek kellene meghalni, ki az aki nyugodt lelkiismerettel vállalná az emberek halálát


2,a légszennyezés, az éghajlat helyreállításához évtizedek kellenének

2020. ápr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
A Föld mint bioszféra érdeke az lenne, ha az emberi faj egészen kipusztulna. De nehogy már ez legyen a jó...
2020. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

" ez a kis "tisztogatás" is csak jót fog tenni a bolygóra nézve"


Már úgy érted addig, amíg te vagy valamelyik hozzátartozód nem esik bele. Gyökér vagy.

2020. ápr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 szamo77db ***** válasza:
73%
Nagyon ellenszenves, amit leírtál! Nem vagy normális!
2020. ápr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld el azt, amikor félrenyeltél valamit. Emlékszel az érzésre ugye?


Amikor köhögnél, de nem tudsz levegőt venni a köhögéshez, mert egy blokk van a légcsövedben.


Na most képzeld el ezt 18 napon keresztül, mert sűrű folyadék és vastag, idült gyulladás szétrohasztotta a tüdőfelület nagyrészét. Már csak egy zsebkendőnyi felületen tudnál levegőt venni, de nem tudsz.


Magadtól nem tudsz, ezért propofolos altatás előtt egy csövet ledugnak a tüdődbe, és egy gép pumpálja a levegőt ki-be.


Jó mi?

2020. ápr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem krónikus betegségeim vannak.

Egész más ebben a helyzetben hallani a fertőzöttek számát.

Egész más hallani amikor hangsúlyozzák, hogy krónikus beteg halt meg.

Egész más úgy élni ebben a helyzetben, hogy a legjobban veszélyeztetett csoportba tartozok.

Ráadásul minden másnap életben tartó kezelésre kell mennem.

Mindehhez vagyok 28 éves.

2020. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy mit gondolsz. Amugy utana mindenki elso dolga lesz repulore ulni es shoppingolni.
2020. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!