Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 éve volt egy vetélésem...

2 éve volt egy vetélésem tegnap pozitiv lett a tesztem menyi az esélye az ujjab vetélésnek? Ja és állandóan sirhatnékom van nem tudom mitől mindig elbőgöm magam ez normális?

Figyelt kérdés

2020. jan. 21. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Abban az elmúlt két évben folyamatosan próbálkoztatok?
2020. jan. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hány hetes terhes voltál,amikor elvetéltél?

A sírhatnék teljesen normális a homronváltozások miatt.

2020. jan. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Újabb vetélés esélyét csak ebben gyakorlott szakorvos tudja megmondani a statisztikai adatok ismeretében. Első terhességnél nagy a vetélés esélye. Az sem mindegy, hogy volt-e részletes kivizsgálás az abortumot illetően...
2020. jan. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy mennyi az esélye az ismételt vetélésnek, senki nem fogja tudni megmondani itt neked. Ezt a nőgyógyászoddal beszéld meg.
2020. jan. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
12 hetes terhes voltam mikor elment a baba. Nem az első terhességem .volt teljes kivizsgàlàs azt mondtàk valami vírusfertőzés miatt ment el a baba 3.hónap mulva probalkozhatok de ennek màr2 ève most se volt betervezve csak igy sikerült de örülünk neki csak van bennem egy fèlelem hogy megint baj lesz.
2020. jan. 22. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!