Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan, akinek az...

Van itt olyan, akinek az ismerősi körében van koronavírusos beteg?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 4. 06:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
10%
Nekem nincs, de egy ismerősöm ismerősének nagynénje falujában van három is. Nem személyesen a nagynénjétől hallotta, de biztosan így van.
2020. ápr. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
Igen van, találkoztam is vele, de mivel alacsony kockázatúnak ítéltek meg, így nem kerültem karanténba.
2020. ápr. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Tüneteikről,állapotukról lehet tudni valamit?
2020. ápr. 4. 07:35
 4/22 anonim ***** válasza:
Volt valaki, akinek magas láza volt és köhögött, de nem tesztelték.
2020. ápr. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%
Gyógyulgat, egy erősebb vírusfertőzésre hasonlít, nincs kórházban, kb 3 hete fertőződött meg.
2020. ápr. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%

3-an is, szerencsére lekopogom egyenlőre mindegyik tünetmentes.

Valószínű én is az vagyok mert találkoztam az egyikkel huzamosabb ideig, de nekem nem volt tesztem.

2020. ápr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az utcában is van: rövid időközökkel többször is jött mentő, de nem vittek el senkit, csak bementek, benn voltak, kijöttek, elmentek. Annyira nem voltam kíváncsi, hogy megnézzem, van-e valahol karanténos cetli. Én nem járok ki.
2020. ápr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Matematikailag kicsi az eselye hogy a valódi tesztelt betegek ismerőse legyél.


Viszont szinte mindenki, főleg Bp-n ismer lassan 10-20 embert aki érintkezett pozitív esettel. Nekem több ilyen ismerősöm azóta otthon fekszik, enyhébb de hullámzó tünetekkel (liftező láz, fejfájás, köhögés)

Természetesen senkit se tesztelnek. Munkahelyemen már 4 ilyen eset van, pont az iráni vonalról.

2020. ápr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Tünetmentes

2020. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszi. Az én ismerőseim között nincs. Legalábbis nem tudok róla. Mondjuk nem is járok ki már két hete.
2020. ápr. 4. 12:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!