Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandó gyomorszáj fájdalom?

Állandó gyomorszáj fájdalom?

Figyelt kérdés

Kb. tavaly.november-december eleje kezdődött. A gyomorszájam, egészen fennt, a két mellem alatt középen, teljesen egyvonalban a köldökommel. Nah ezen a részen egy diónyi nagyságu területen fáj. Van, hogy napokig mimden nap jelentkezik egy rövid időre a fajdalom, aztán napokig semmi. És ez tart hónapok óta. Egy tompa fájdalom, nem szúr. Szerintetek mi lehet? Nem valtoztattam az étrenden,minden ugyanolyan az életemben. Amúgy nincs hasmenés, se hányás, se fogyás, se extra, csak fáj. Étvágyam is van, jókat tudok enni.

Tudom már rég orvoshoz kellett volna mennem, azt hittem elmúlik majd mert sosem voltam ez a gyomorfájos. Aztán mondom volt h 1 hétig sem fájt, fuh mondom végre megszűnt. Aztán megint újra...

32 éves vagyok. Valakinek hasonló volt már?


2020. ápr. 4. 07:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok a savad. Próbáld meg első körben a Rennie-t vagy a Salvus vizet ha bírod.
2020. ápr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erre nem is gondoltam, utána fogok nézni miket tehetek, hátha tényleg ez a probléma!:)
2020. ápr. 4. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!