Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek meghosszabbítják...

Szerintetek meghosszabbítják szerdán a kijárási korlátozást?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 09:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%
Igen.
2020. ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
61%
Persze.
2020. ápr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudom, mi lesz, de ez a végtelenségig nem folytatható.

Én járok dolgozni, mert még van munkám, és olyan jellegű, hogy egyedül végzem, nem érintkezek senkivel sem. A munkahelyem környékén normál esetben egy db parkoló hely sincs, de a környező utcákban sem. Múlt héten az egész környék olyan volt, mint egy szellemváros. Ma jövök dolgozni és ugyanolyan tömeg van, mint normál esetben. Szóval már most sokan besokalltak. Vagy a munkahelyük nem engedi tovább, hogy otthon maradjanak, mert valakinek dolgozni is kell, ha nem akarja mindenki lezúzni a rolót.

2020. ápr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
30%

Szigorítás várható, mert eléggé ambivalens módon nevetségesen értelmezik a kijárási korlátozást az emberek. Tömeges szabadtéri tevékenység mellett. Ez így nem fog menni.


Az emberek átlagintelligenciája nagyon mélyen van, illetve már csak a gyerekek se tudják betartani az előírásokat.


Ebből panelfogság lesz :(

2020. ápr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Igazából nekem csak az a brutál nehéz, hogy nem láthatom a barátomat, pedig egy városban lakunk..... csak legyen vége ennek
2020. ápr. 6. 09:28
 6/25 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg igen. Csak azt nem értem, ennek az egésznek mi értelme, ha dolgozni ugyanúgy elmehetsz (sőt, el KELL menned), de vásárolni is kijárhatsz. Kezd úgy festeni az egész, mintha pont ez lenne a lényege. Dolgozol, eszel, lefekszel, felkelsz, és kezdődhet elölről. A biorobot-lét netovábbja.
2020. ápr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
32%

#3 Ha nem bírják akkor olaszországi/spanyolországi katasztrófa várható.


Azt nem fogom fel, miért hisszük, hogy Magyarország kivétel lenne?

2020. ápr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
43%
Ugyanezekkel a.feltetlekkel szerintem igen, Németország szerint a Húsvét a rizikó most... :/
2020. ápr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
7-es: Magyarország azért nem Spanyolország/Olaszország. Sokkal nagyobb ott a népsűrűség, más temperamentum, nagyobb gazdasági központ, annyi turista itt nincs, mint ott és semmelyik országban sem kötelező a BCG oltás, ami nagy valószínűséggel enyhíti a koronavírus tüneteit. Erről a semmelweis.hu-n nagyon jó kis cikk van.
2020. ápr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

#5 Jaj te szegény, egyelek meg. Nem láthatod a barátod.


Kb minden 4-ik ember utcára került, megszűnnek a cégek, munkáknak annyi... és ez még csak a jéghegy csúcsa.

2020. ápr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!