Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek meghosszabbítják...

Szerintetek meghosszabbítják a kijárási tilalmat?

Figyelt kérdés
Igazából nem is érdekelne, hogy van e vagy nincs, csak külön élünk a párommal, ő egy másik városban.

#kijárási-tilalom
2020. ápr. 4. 18:28
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Meg.
2020. ápr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
és miert gondolod ezt?
2020. ápr. 4. 18:33
 3/25 anonim ***** válasza:
48%

Egyre durvul a járvány. Nem hosszabbítják meg mert jelenleg nincs tilalom, csak korlátozás.


A tilalom csak ezután következik majd. Valószínűleg szigorítások következnek, ahogy a románoknál, cseheknél.


Ez hónapokig is eltarthat.

2020. ápr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%

Nem kijárási tilalom van szerencsére, csak kijárási korlátozás.

Szerintem vagy ezt a korlátozást hosszabbítják meg.

Ha nő az esetszám, akkor jön a tilalom.

Örüljünk, hogy csak korlátozás, mert a tilalom az nagyon durva lenne.

De ezzel a tempóval jövő tavasszal is itt s.zopjuk a f.aszt.

2020. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is meghosszabbítják. Túl későn zárták le a határt. Kellett még egy kis profit az idegenforgalomnak, mint az osztrákoknál.
2020. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Én azt olvastam, hogy a cseheknél most húsvétkor enyhül a korlátozás!
2020. ápr. 4. 18:37
 7/25 Hellmano ***** válasza:
Szerdán jelenti be Orbán a dolgokat, amúgy szerintem marad ez és hosszabbítják. Most már beléptünk abba a fázisba, amikor napi 5 ember hal meg (+- 1-2) Ha lesz az napi 10 is, akkor eljöhet az igaz karantén.
2020. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
35%

#4 Az a baj hogy az olasz tempóval sem lehet túllenni rajta.


Olaszoknál ezzel a brutál szopással is maximum 1-2 millió fertőzött lehet. Hol van ez a 40 millióhoz ami kéne?


Attól félek az olaszok és mi is ugyan úgy fogunk jövő tavaszig szopni, csak valahol sokkal több ember hal meg. Sajnos a nyájimmunitáshoz extrém sok kéne.

2020. ápr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Szerintem szigoritanak hogy a sok barom maradjon a pitsáján húsvétra :(
2020. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
64%

Vannak tanulmányok, amik szerint Olaszországban simán túl vannak már az 5 millión is. De, akár 10-20 millió is lehet.


Italy: the real number of COVID-19 cases in the country could be 5,000,0000 (compared to the 119,827 confirmed ones) according to a study which polled people with symptoms who have not been tested, and up to 10,000,000 or even 20,0000,000 after taking into account asymptomatic cases, according to Carlo La Vecchia, a Professor of Medical Statistics and Epidemiology at the Statale di Milano University.

2020. ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!