Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki hogyan éli meg minden nap...

Ki hogyan éli meg minden nap a koronavírust? Mit csinaltok nap mint nap?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 6. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a távmunka nagyon bevált, teljesen kibontakoztam, jól érzem magam itthon. A főzéssel való variálást izgalmas kihívásnak élem meg (hány napig sikerül elhúzni a boltba menést, hogyan tudom megoldani, ha valami betervezett dolgot nem kapok). Azért ha sportolni se lehetne kijárni, akkor rosszul érezném magam. (Meg persze tisztában vagyok vele, hogy sok embernek fontosak a közösségi programok, de én nem tartozom közéjük. Nyilván a betegeknek és a halottaknak se örülök.)
2020. ápr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egész jól. Szüleimmel otthon vagyok, online tanulok az egyetemen. Egy erdő mellett lakunk, a kutyusaimmal végre van idő nagy sétákra és a lovammal is tudok minden nap foglalkozni. Persze hiányoznak a barátok, családi ebédek a nagyszülőkkel, a kis mindennapi szokásaim, de nem panaszkodhatok. Kb heti 1x megyek bevásarolni nagyszülőknek és magunknak is
2020. ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kreatív főzés, pakolászás, olvasás, erkélyen levegőzés/tornázás, filmnézés stb..
2020. ápr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok minden változott. Mi ugyanúgy bejárunk mindennap dolgozni, nálunk nincs távmunka. Pedig elméletileg lehetne, de a munkáltató nem engedi sajnos. Munka viszont van bőven, még több is, mint általában, szóval napközben nem unatkozom. Ami a munkát követő időt illeti, hétköznapokon egyébként sem voltam az a mindennap valahova eljárós fajta, úgyhogy ott szintén nincs drasztikus változás, megyek haza rögtön. A hétvége viszont nyugisabb, mint általában, végre jut több időm olvasni, filmet nézni, játszani, ilyesmi. Elkezdtem főzőcskézni is például, ami eddig egyáltalán nem volt jellemző, ls készítek a hétköznapokra előre ebédet magamnak. Illetve ami még komoly változás, hogy a 65 év feletti szüleimhez, vidékre most egy jó darabig nem fogok tudni hazautazni, így velük csak telefonon, illetve interneten tartom a kapcsolatot. :(
2020. ápr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Be kell járnom dolgozni, úgy, hogy otthonról is tudnék, szerinted?
2020. ápr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek kitartást, köszönőm a gyors és bő válaszokat!
2020. ápr. 6. 13:55
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Szarul élem meg. Főleg, hogy megköszönhetem ennek a retek vírusnak, hogy 8 év után frankón kitettek a munkahelyemről. Szóval nekem álláskereséssel/önéletrajt feltöltögetésével telnek napjaim. :-(
2020. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
*önéletrajz
2020. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!