Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak, ha nagyon fáj...

Mit csináljak, ha nagyon fáj a hátam, immár mindkét oldalon a bordáimnál, elöl a mellkasom is, meg oldalt és menninis alig bírok?

Figyelt kérdés

Két hete, "psizkosul megfázott" a család. Szüleim is nyomják náthás tünetekkel, mint én. De ők nem hisznek a betegségekben, tudom, nehéz elhinni, de nem...


Múlt héten már mondtam, hogy bal oldalt fáj, nem múlik, senkinek nem múlik ez a betegség... Közölték, hogy "kinyitottad az ablakod, megfázott a hátad...".


Orvost nem hívhatok, rendelés nincs és engem ki fognak csinálni, mert "rövidnadrágban flangálsz, megfáztál, azt nem engedem, hogy felhívd...".


Egészen 3 hete még csak boltban sem voltam, 3 hetr voltam egy félórára postán stb.


Kérlek segítsetek, nem kamu, engem szarrá ócsárolnak...


Egyre rosszabb! Nagyon félek!



2020. ápr. 6. 17:53
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nátha, torokfáhás, hőemelkedés, egész enyhe...
2020. ápr. 6. 17:54
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Basszus, még ilyenkor is kamuzol?
2020. ápr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
#2 hagyd... erre áll fel a pöcörője.
2020. ápr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"Basszus" nem kamuzok, te szerencsétlen... Náthás vagyok és fáj a hátam, most már mindkét oldalt és a melljasom is.... Igenus, nem hisznek a betegségben, hidegtől lesznek betebek...



Ha nem hiszed el, a te bajod! Rajtam nem segít....

2020. ápr. 6. 18:00
 5/14 anonim ***** válasza:
ha annyi életösztön nincs benned, hogy orvost hívj azért mert "nem engedik" akkor összességében még örülök is neki. Egy hülyével kevesebb.
2020. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok... Nem lehet, meg ki fognak csinálni, van majdnem két évtizedes tapasztalatom... Egyszer majdnem meghaltam ilyen miatt. Engem vernek otthon! Ha örültök neki, akkor is... Ezen az oldalon örülnek...
2020. ápr. 6. 18:11
 7/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Van telefonod? Elvonulsz a szobádba és felhívod az orvosodat, ilyen egyszerű a megoldás.
2020. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Háziorvos és zöld szám.


Ha menni se tudsz akkor már kijönne a mentő valószínűleg. Szüleidtől függetlenül.


...de ezt már 1 hete mondjuk és ez már a 10. kérdés.

2020. ápr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Nem lehet, meg ki fognak csinálni, van majdnem két évtizedes tapasztalatom... Egyszer majdnem meghaltam ilyen miatt."


mondom... az életösztön teljes hiánya...

2020. ápr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Előbb halnék meg, annyira félek tőlük! Ez van.


Illetve szarrá nyomorítanának és bnátanának, mert rövidnadrágban voltam és megmondta öltözzek fel, ezért van ez.

Maximálisan ezt hiszik, hiába magyarázod, hiába írják tele az újságot, megmondta ez is parasztvakítás, nincs semmilyen vírus...

2020. ápr. 6. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!