Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki hogyan vélekedik a koronaví...

Ki hogyan vélekedik a koronavírusról?

Figyelt kérdés

Ki melyik oldalt tartja jobbnak, mi a személyes véleménye?


- Van a semleges éli a napjait ahogyan eddig, esetleg kicsit jobban figyel.

- Retteg az egésztől, legszívesebben megverné aki kimer menni az utcára mert miatta ez évekig fog tartani.

- Elmondja, hogy ez még semmi mert sok másban többen halnak meg stb.


Én otthonról dolgozok és próbálok minél kevesebbszer boltba menni, szóval eleget téve az átlag akaratnak is. Egyébként vegyes érzéseim vannak, mert vannak logikus érvek az aggódás mellett és ellen is.


2020. ápr. 7. 00:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
En legszívesebben folytatnám tovább az eletem...hiányzik a munka egyetem, meg akkor is ha mondjuk a szórakozást mellőzni kene a vírus miatt, legalább csak a napi rutinom ne lenne letiltva...komolyan kell venni a vírust, de úgy vagyok vele h fiatal teljesen egészséges, jo állapotú, nem érzem indokoltnak itthon ülni bezárva hónapokig..
2020. ápr. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem rettegek, de lazázni nem kéne, mert emberek meghalnak ebben.

Egyébként tényleg igaz, hogy sok másban is halnak meg emberek, ami ellen ugyancsak lehetne tenni. Csak ugye nem kényelmes tenni.

Ha ezt most komolyan venné mindenki nagyon és alig menne ki az utcára, elfelejtve az ügyes-bajos fontos ügyintéznivalókat, akkor sokat lehetne tenni.

2020. ápr. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem félek tőle, de odafigyelek hogy ne kapjam el és ne fertőzzek meg másokat. Nem attól félek hogy elkapom, hanem attól hogy megfertőzök másokat úgy hogy nem is tudok róla. Szerencsére nincs vész mert a lehető legjobban betartom a szabályokat csak boltba járok el, meg munkába és örülök hogy még van munkám. Nem parázom túl, de nem is tojom le az egészet. Szép idő csábít ki engem, de nem megyek ki pont azért mert azt látom a neten hogy sokan mozdulnak ki és ez csak olaj a tűzre. Udvarom van így tudok friss levegőn lenni, elfoglaltságom az van bőven itthon így nem unatkozok. Ez a legtöbb amit tehetek.
2020. ápr. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Nem félek, de egy háztartásban élek több veszélyeztetettel is, ezért már több, mint egy hónapja csak a legszükségesebbek miatt járok el (ritkított élelmiszerbolt, patika, állateledel bolt).

Amúgy én is egyetemista vagyok, mint az első, én inkább passziváltatnék, semmint esetleg megfertőzzem a családtagjaimat. Az a legnagyobb stresszfaktor, hogy mivel ők egyáltalán nem járnak el, ha mégis megfertőződnek, csak én lehetek a fertőzés forrása:(

Szerintem az a jó, ha aki teheti, otthon marad. Nem lehet most csak úgy élni a mindennapokat, mint korábban. Majd eljön annak az ideje is - egyszer.

2020. ápr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Rokoni körben mindenki rá van parázva nézik ezt a média bulshitet a tv-ben aminek semmi értelme és nem tesznek le valami ésszerű dolgot csak mindenfélével dobálóznak a tv-ben is ...

Engem hidegen hagy az egész , csak fel csesz , hogy emiatt a munkám nem tudom normálisan végezni ( kamionsofőr vagyok )

Csak szívunk ezzel . Úgy sem vesznek minket emberszámba sem hisz a polcokon van majdnem minden , az senkit sem érdekel , hogy a boltokba az árut kamionok viszik azaz ha mi nem mennénk nem lenne a boltokban semmi ...

Őszintén nagyon nem érdekel influenzában is sokan meghaltak még sem fújták ekkorára . Egy a gáz hogy nagyon is el hallgatják hogy egy rohadt nagy gazdasági válság lesz a vége ennek csak most a vírust használják hogy el tereljék az emberek figyelmét ....

2020. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Kifejezetten kezd dühíteni a dolog. Legrosszabb esetben is meghalna 10-20 ezer ember, de így most 2-3 millió ember fog nyomorult életet élni. Tudom, nincs semmi jogom azt mondani, hogy 10-20 ezer ember halála """"jobb"""", mintha milliók kerülnének koldusbotra, de azért ....
2020. ápr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
Már nincs vírus, lecsengett, ma még volt egy utolsó nagy löket, holnapra megint lesz maximum 10 új fertőzött. Mi már átestünk rajta rég, csak el kellett valahogy simítani a nagyját.
2020. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt mondjàk aki elkapja , és nem csak enyhe tünetek jelentkeznek nàla hanem erős tünetek az bepànikol halàlfélelme lesz , tehàt nem kivànom senkinek hogy ezt àtélje , mert most lehet hogy azt mondom nem félek tőle de ha benne volnék félnék bizony , én bizony félek tőlr mert ha tetszik a szervezet a vírusnak komoly gondokat okozhat egy egészséges szervezetű embernek is..(orvos mondta) aki a tűz közelbe van nap mint nap...van oka annak ha mindenkibe van egy kis félsz..mert mi van akkor ha ezt dobja a gép és el tudnàm kerülni a felelőtlen viselkedésemmel mert én vagyok a jani és nem félek..mindenki fél nyugi.
2020. ápr. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon téved aki azt hiszi , hogy csak idős emberek vagy krónikus betegek haltak meg a vírusban, sok fiatal teljesen egészséges is volt közöttük , csak hàt ugye a tömeges pànikot el kell kerülni nem kötik az emberek orràra , senki nincs biztonságba tőle , hogy én fiatal vagyok és nekem nem àrthat..Olasz orvos elmondha a frankót aki nap mint nap szembesült ezzel.
2020. ápr. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%

Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy,

szenteltessék meg a te neved,

jöjjön el a te országod,

legyen meg a te akaratod,

amint a mennyben, úgy a földön is.

Mindennapi kenyerünket

add meg nekünk ma,

és bocsásd meg vétkeinket,

miképpen mi is megbocsátunk

az ellenünk vétkezőknek,

és ne vígy minket kísértésbe,

de szabadíts meg a gonosztól,

mert tied

az ország, a hatalom és a dicsőség

mindörökké.

Ámen.

2020. ápr. 8. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!