Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez Covid lehet?

Ez Covid lehet?

Figyelt kérdés
Napok óta szédülök. Tegnap 1x hánytam, majd hasmenés. Ma brutális fáradtság egész nap és néha köhögök hol hurutosan, hol szárazon. Orrom be van dugulva. Fejem napok óta tompán fáj. Ezekkel a tünetekkel kell telefonálni a koronás telefonszámra?
2020. ápr. 9. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

Igen, ez elég gyanús. Enyhébb kategória, de jellegzetes változatos hullámzó tünetek. Sokaknak van ilyen.


Telefonálj, de valószínűleg azt fogják mondani maradj otthon, ne érintkezz senkivel és ha magas lázad van + fulladsz, akkor mentők.

2020. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Majd írd le mit mondtak, kíváncsi vagyok.
2020. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is a covidra tippelnék. Én mindenképp telefonálnek a helyedben, hogy tudjanak rólad. 1tesztre így is napokat kell várni. De ha tesztelni nem is fognak, és esetleg rosszabbul lennél,hátha hamarabb kapsz ellátást, ha minél hamarabb telefonálsz. Jobbulást.
2020. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Hasonló tüneteim vannak nekem is. Hiába köhögök nem lesz jobb csak többet kell. Nem tudom nyitva hagyni a szám és szinte enni sem mert jön a fulladás.

Félek hogy az lesz, mert megérintettem egy eszméletlen embert az utcán. Csak tudni akartam hogy él e még..

2020. ápr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
A vertigo inkább középfül gyulladásra szokott utalni.
2020. ápr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

#5 A francokat. Szédülni bármitől lehet ami vírusos. Középfülgyulladásnál önmagában nem jellemző amúgy.


[link]


Ez alapján szinte kizárható...

Ez COV vagy influenza...

2020. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt írták, hogy a korai tünetek között van a szaglás és ízérzés eltűnése. Ha orrdugulás előtt napokkal ilyen előfordult, akkor esélyes.
2020. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nincs lázam és van szaglásom és az ízeket is érzem.
2020. ápr. 9. 20:02
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Írd majd le mi volt. Sokunkat érdekel. Köszönjük!
2020. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Sose tudjuk meg mi lesz. Tesztelni nem fogják.
2020. ápr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!