Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez Covid lehet?

Ez Covid lehet?

Figyelt kérdés
Napok óta szédülök. Tegnap 1x hánytam, majd hasmenés. Ma brutális fáradtság egész nap és néha köhögök hol hurutosan, hol szárazon. Orrom be van dugulva. Fejem napok óta tompán fáj. Ezekkel a tünetekkel kell telefonálni a koronás telefonszámra?
2020. ápr. 9. 19:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a diagnosztizáláshoz teszt kell. Lehet az de lehet más vírus is.
2020. ápr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%

Influenzára jellemzőbbek a tünetek

De tök mindegy is, maradj otthon a fenekeden, ha rosszabodik, hívj orvost!

2020. ápr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hívtam a 80-as számot, senkivel sem tudtam beszélni. Talán majd kedden elérem a háziorvosom, aztán mond valamit. Leginkább semmit szerintem. Tesztben én sem reménykedek. Aranyosak vagytok, írni fogok ha bármit megtudok. Amúgy 36 éves, kétgyerekes anyuka vagyok, férjem szerencsére itthon van. Hetek óta sehova sem megyünk.
2020. ápr. 9. 21:17
 14/14 A kérdező kommentje:
Hátha valaki még erre téved, így leírom a fejleményeket. Munkahelyen teszteltek pcr teszttel, negatív lett. Tüntetek miatt szerológiai is volt, az is negatív. Úgyhogy ez nem korona volt, vagy legalábbis nem mutatta ki semmi.
2020. máj. 12. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!