Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vélemények az Arthrolon-ról?

Vélemények az Arthrolon-ról?

Figyelt kérdés

Barátomnak már egy ideje fáj a dereka, és az ismerősömtől kaptam még régebben egy ilyen krémet. Interneten nem találok róla semmit, nekem kamunak tűnik, de megkérdezlek titeket, hátha van valami tapasztalatotok ezzel kapcsolatban

Előre is köszönöm!



2020. ápr. 11. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nehogy megvegyétek és gondolkozzon mindenki, aki netről ilyenekre pénzt akar adni, ha valami olyan hú de jó és ezrek vásárolják miért adnák már féláron? Ki az a rossz üzletember?
2020. ápr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Derékfájdalomra tudom ajánlani Korponyi Jánost. Siófokon és Budapesten elérhető. Csontkovács, gyógymasszőr. Rajtam sokat segített. Nem mondom, hogy egyáltalán nem fáj, de nem okoz gondot pl munkában, hétköznapokban stb... Ha sokat terhelem akkor egy idő után megfájdul, de nem annyira mint előtte.

Nem tudom most dolgozik vagy sem, de egy próbát megér. Azt is megmondja, ha nem tud segíteni. Fölöslegesen nem járat kezelésre. Nem pénzhajhász.

2020. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem az a típus vagyok aki netről rendelget ,,gyógy készítményt’’

Nekem is csak a rokonom adta természetesen akkor ő megszívta, mert ahogy láttam elég drága és a hatóanyag tartalmáról sehol semmi..

Most jelenleg a Voltaren kenőcsöt és a voltaren tablettát használja, az segít neki ideiglenesen.. próbálom rábeszélni egy orvosra is..

2020. ápr. 11. 20:05
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszotokat! :)
2020. ápr. 11. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!