Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » MindentMent fogorvosi rendelő...

MindentMent fogorvosi rendelő vèlemènyek?

Figyelt kérdés
Elsősorban az v. Kerületi èrdekelne, járt már ott valaki?
2019. júl. 5. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Semmi képp se menj oda. De tényleg. Nem szeretném részletezni nem szeretnek etikátlan lenni, valóban profi a marketingjük de ne dőlj be neki.
2019. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Látom tavalyi a kérdés, de hátha valakinek most aktuális.

Mind a két V. kerületi rendelőjükben jártam már (egymással szemben vannak). Az egyikben az első két fogamat építették félig újra, a másikban bölcsességfogat húztak.

Az első két fogamat kétszer is érte baleset gyerekként, letört belőlük és a zománc is sokat sérült a megmaradt részen. Volt, hogy mozogtak is és röntgenen is látszik, hogy viseltesek.. szóval csoda hogy megmaradtak. Az elmúlt 15 évben a dokik vagy olyan anyagot raktak fel, amit nem szabadott volna, vagy a szín nem stimmelt stb.

Így el lehet képzelni mennyire tartottam attól, hogy lepolírozzák a pótlást és újat tegyenek fel :D de muszáj cserélni az anyagot. Féltem, hogy a saját fogamból is leszednek, és a végén húzás lesz. Viszont egy szuper dokit kaptam, előtte nem tudtam róla semmit, nem ajánlásra mentem, de úgy láttam ért hozzá és rábíztam magam. Tökéletesen eltalálta a színt, nem fájt, semmi gáz nem volt. Azóta is a helyükön vannak a fogaim, és látszólag mintha sose törtem volna le.

A foghúzás is simán ment, mire észbe kaptam már kint is volt. A vérzés kicsit nehezen állt el nekem, sokáig szivárgott még a vér. Másnap telefonáltam emiatt és 2 beteg között ránézett a doki. Végül nem volt semmi probléma.

A rendelőről még annyit, hogy telefonon néha nem tudtam őket elérni, legalábbis hétvégén, ami azért rossz, mert volt hogy vasárnapra volt időpontom. Hétközben mindig felvették és sokszor már arra a hétre adtak időpontot. Sőt volt, hogy mondták 1 óra múlva mehetek is:)

Szóval nekem eddig pozitív tapasztalatom volt velük. Bár számomra a nagyobb rendelőnek olyan mű, laboratóriumi hatása volt. Feldobhatnák pár barátságos dísszel :D de cserébe a bejáratnál a falon kis bölcsességekkel teli kártyákból vehetsz le magadnak :D

2020. máj. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
*Előző vagyok, lemaradt hogy a foghúzásos dokiról se tudtam milyen doki. Szimplán azokhoz mentem, akikhez adtak időpontot. Nekem az volt a benyomásom, hogy jó szakemberekkel dolgoznak. Egy másik rendelőjükben fogfehérítésen voltam és az is rendben ment.
2020. máj. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

a legrosszabb fogászat a városban, talán az országban is.

évekkel ezelőtt egy pótlásomat elrontották, többször kiesett, hónapokat és sok pénzt fektettem be.

mikor írtam az igazgatónak, válaszra sem méltatottt.

mikor újra, akkor se.

kispál arlett "doktornőt" és az egész fogászatot mindenki kerülje el.

nem véletlenül nem lehet véleményt írni a fogászatról.

soha többet, és sajnálom, hogy akkor nem tettem komolyabb lépeseket, hogy más ne kerüljön ilyen helyzetbe, de akkor az volt a sürgetőbb, hogy valaki, aki ért hozzá megoldja a problémámat.

szakmaiatlan, elképesztő amatőr csapat

2021. febr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2021. febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 zimonyi attila ***** válasza:
100%

Hátha segít valakinek! Megettem a reklámjukat és 12 db fogamat csináltattam náluk!! Volt teljes pótlás beépített implantátum és volt a felső látszó fogsornál a saját fogamra helyezett műfog. Másfél év után került fel az első próbára a teljes fogsorom, mielőtt bekeverték volna a ragasztót, gyenge 1,75 millót ki kellett fizetnem.......ezután bekeverték az első!!! próbaragasztást, ami után kell majd a fogakat, amennyiben nem stimmelnek, kiszedni és visszaadni a fogtechnikusnak, hogy javítson rajta.

Ez a ragsztás olyannyira volt próba.........hogy azóta 2 év telt el, és nem tudják leszedni a javítandó fogakat, mert a véglegessel ragasztotta fel az orvos......a metszőfogaim egymás aláállnak be, nem metszenek, a baloldalon volt egy 1978-ban, amalgámmal tömött fogam, ami egy kissé már befele fordult, de az egész alsó és felső fogsort ehhez igazítva alakította ki a fogtechnikus......Mindent Ment, mondta az orvos, nem húzta ki és az amalgámtömés és a befele hajló fogam maradt!! A jobbhátsó fogsorom nem zár össze.....tehát az örlő fogakkal nem tudok ott enni, ezért mindent a baloldalon eszem, emiatt a befele fordult fogam tovább dőlt....befele!!!

Azt gondoltam, hogy majd javítanak rajta, de nem lehet leszedni, mert a végső ragasztóval ragasztották fel!! Most arra várok, hogy lassan kezdjen öregedni a ragasztó, hátha le tudják szedni.....Amúgy aki csinálta már rég nincs a cégnél, az orvosnő aki átvett, csak a karjait tárja szét....enm tud mit tenni!! Lehet, hogy pereskednem kell!!!

2021. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Kedves 6-os válaszoló!

Én megtettem, bepereltem őket, mert nekem teljesen elcseszték alul-felül is a fogsoromat. Az implantálásokat is, és a saját fogaimra a koronákat is. Úgyhogy 5 éve vagyok ilyen szörnyű állapotban. Olyan jogi hátterük van, amivel szemben csak a nagy nyilvánosság bevonása lehet megoldás. Erre készülök, rengeteg károsult lehet, nem egyről én is tudok. A módszerük minden nyom eltűntetése... A minap vettem pl. észre, hogy a google vélemények is eltűntek, új névvel csak 5 csillagos válaszok maradtak.

2021. dec. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zsuzsoka11 válasza:
Sziasztok! SOS senki ne menjen még a közelükben sem. Nagyon sok embert megkarositottak. Bizonyítani tudom.
2023. júl. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!