Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segitséget szeretnék kérni...

Segitséget szeretnék kérni értelmes és normális emberektől?

Figyelt kérdés
Kissé hosszú lesz amit most lefogok nektek irni.Csakis normális emberek válaszát várom.Nem egy vicc vagy egy poén téma ez.Szóval 23 éves srác vagyok kb 16 éves lehettem amikor elkezdődött ez az egész.Kezdődött azzal,hogy 3 osztálytársam csak úgy találomra kinézett magának és napi szinten elkezdted bántani mindneféle ocsmány trágár szavakkal engem a szüleimet is mindenféle ócsmány szavakkal nem egyszer keveredtem konfliktusba emiatt aminek az lett a vége hogy összeverekdtünk.Sose kerestem a bajt és sose ártottam senkinek de valahogy ez akkoriban öszejött .És ez addig fajult ameddig rettegtem akkoriban bejárni a suliba leromlottak a tanulmányaim aminek az lett a vége hogy ott is hagytam a sulit.majd egy kis ideig elvoltam utána de egyre csak bántott az egész és mostanra pedig teljesen lelki gondjaim vannak .Rossz a kedvem,magányosan érzem magam vágyom a szeretetre egy társra küzdöttem idáig ezzel próbáltam sportolni a gondolataimat elterelni de egyszerűen mostanra már nem megy.Vannak időszakok amikor igy elvagyok de aztán most 2 napja szó szerint a sirás kerülget annyira egyedül és magányosan érzem magam keresem az emberek társaságát de egyre jobban azt érzem mintha kerülnének pedig egy értelmes ember vagyok aki senkit se bánt .Pl annak is örülnék ha most itt egy női lélekkel tudnék egy jót beszélgetni akár egy személyesebb felületen is.Olyanok válaszát várom akik voltak hasonló helyzetben és akik nem vicccelik el illetve akik tudnak valamit mondani és köszönöm annak aki ezt elolvassa és akár tud is hozzászólni.
2020. ápr. 13. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem írhatsz ha gondolod (21L), de szerintem érdemben segíteni egy pszichológus tudna igazán
2020. ápr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az idő szerintem majd segít. Pszichológust esetleg próbáld meg. Én pánikbeteg voltam mert állandóan zsaroltak lelkileg. Nekem az segít ha jó messzire elkerulom őket, lekötöm a gondolataimat, meditalok, jártam pszichológusnal csak nem volt képzett, így csak pár tanácsot adott de nagy értelme nem volt. De viszont ajánlom ha egy képzethez mennél.
2020. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én csakis képzett pszichológushoz szeretnék menni.Tervben van csak most sajnos nemtudok menni se a fene virus miatt.
2020. ápr. 13. 19:05
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezért is gondoltam hogy beszélgetni mostanság valakivel aki kedves és megértő normális ember.Nagyon kevés manapság akik nem a külsőségekre utaznak és igy nemakarják az embert lelkileg megismerni,megérteni.
2020. ápr. 13. 19:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Régen írtad a kérdésedet. Ha még aktuális, jelezd. Szívesen próbálok segíteni.
jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!