Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen gyógyszert szedhetek...

Milyen gyógyszert szedhetek koronavirusra (ibuprofen és aspirin hatóanyag nem jó akkor) bétablokkoló szedése mellett?

Figyelt kérdés

Semmilyen tájékoztatást nem kaptam és jó lenne tudni, ha bekövetkezik mit vegyek be.

Tachycardiara szedem



2020. ápr. 13. 20:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A #4-es vagyok. Nem tudom, miért pontoztatok le... beteg voltam, tudom, mit írtam le.

Nekem egyértelmű, hogy nem beteg a kérdező, csak szeretne felkészülni. Én csak leírtam, hogy mire lesz szüksége... Kitartásra, paracetamolra stb... illetve készüljön fel arra, hogy a tesztelés nem zökkenőmentes...

Attól, hogy sokan nem hiszik el, sajnos a koronavírus helyzet kezelése nem épp a legjobb idehaza. Sokat pánikoltatnak, felesleges intézkedéseket hoznak, miközben a lényeges dolgokat (pl: betegek tesztelése) nem végzik el.

2020. ápr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek. De nehogy azt hidd hogy csak Magyarországon van ez így. Sok országban csak akkor tesztelnek mikor már komolyabb tüneteid vannak.

Kérdező! Gondolom arra gondolsz, hogy mivel csillapírsd a lázadat ha megkapod (mert a koronavírusra a kórházban adott kísérleti gyógyszerekkel kezelnek ha egyáltalán bekerülsz, mivel jelenleg nincs rá gyógyszer). Szerintem a háziorvosodat lenne érdemes megkérdezni. Csak egy telefonodba kerül. Amúgy az ibuprofen-t azért enm ajánlják, mert állítólag súlyosbítja a tüneteket. De ez nem bizonyított. Ezért mondják a paracetamolt. Az algopyrinről nem hallottam semmit. Tehát az orvosodat kérdezd meg.

[link]

2020. ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!