Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A H1N1 idején miért nem volt...

A H1N1 idején miért nem volt ekkora felhajtás?

Figyelt kérdés
Elvileg veszélyesebb a H1N1. Tisztán emlkészem boldogan éltük mellette mindennapjainkat. Maszkosok egyáltalán nem voltak.
2020. ápr. 14. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

"Elvileg veszélyesebb a H1N1"


Erre VAN bármilyen bizomyítékod?

Ugyanis abban nem haltak meg ennyien és nem terjedt ilyen gyorsan az egész világon a fertözés!


Nézd meg itt a napi adatokat, meg a terjedés grafikonjait, akkor rájössz, hogy ez sokkal agressziívabb és veszélyesebb betegség:

[link]

2020. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Ma hallottam, a korona kb 10x durvább, mint a h1n1

Én azt annak idején elkaptam, és attól kb majd besz.rtam.

42 fokos láz, borzalmas köhögés, minden bajom volt 2 hétig.

Na ezt szorozd meg tízzel...

2020. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
H1N1-nél az egész világon kevesebb fertőzött volt mint most halott.
2020. ápr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Világszinten a megbetegedések jelenleg a populáció 0.025%-a. A halálozások ennek a 6%-a.

Magyarországon a megbetegedések a népesség kb. 0.015%-a. A halálozások ennek a 8%-a.

Ezt kb. úgy lehetne szemléltetni, hogy ha egy kilós kristálycukrot felbontasz, és kiveszel egy csipetet belőle (kb. 10-15 szem kristályt), azok a fertőzöttek. Ennek a 8%-a, vagyis kb. egy szem kristály a halottak.

Vagy pl. vegyünk egy 1920 pixel széles kijelzőt, és ábrázoljuk a teljes szélességén a fertőzöttség mértékét. Csakhogy ez nem éri el egy fél pixel szélességét sem.

Illetve a vírus veszélyességéhez még annyit, hogy nagyrészt idős, krónikus betegségben szenvedők haltak csak bele.

2020. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Jajj már megint ez az ezt hallottam azt hallottam...Én meg azt hallottam a koronavírust az alakváltó gyíkemberek permetezik 5G toronynak álcázott repülőgépekből.
2020. ápr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem volt okostelefon meg facebook ilyen szinten elterjedve. Ha nem nézted az esti hiradot fogalmad sem volt mi van a világban....
2020. ápr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 lencsefőzelék ***** válasza:
46%

„Ha nem nézted az esti híradót, fogalmad sem volt, mi van a világban....”

Pont annak nincs fogalma arról, mi van a világban, aki nézi az esti híradót (vagy bármilyen más hírműsort a tv-ben). A nevében is benne van. Televízió: tele van vízióval. Illúzió csupán. Az egész média és hírközlés erre épül: híreket közölnek, melyek vagy igazak, vagy nem. Többnyire nem, de ha valami igaz is, azzal is manipulálni próbálnak. Nagyon jól kifundálták ezt az egészet, mert ahogy elnézem, ma az emberek többsége ezeknek a közleményeknek hisz, pedig lehet, hogy egy hatalmas hoax az egész.

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=OiKpOdlonyU


5-ös, bár ironizálni próbál, mégis ő áll a legközelebb az igazsághoz. Itt nyilatkozik a Vodafone egy volt fejese az ötgéről: [link]

Ja, nem értitek, bocs. Nem baj, maradjatok csak otthon, és használjátok minél többet az okostelefonjaitokat és az egyéb vezeték nélküli eszközeiteket, de ne csodálkozzatok, ha véletlenül „koronavírusosak” lesztek. A legjobb, ha a kiépülő tornyok közelébe költöztök, úgy jobban hat.

Jó, ha tudjátok, hogy jelenleg a nyugdíjasok a célzott réteg, ők az elsődlegesen kiiktatandók, hiszen sokan vannak, és a dolgozó réteg nem tudja eltartani őket, mert nincs annyi bevétel az adókból és a járulékokból, amennyi nyugdíjat havonta kifizetnek hazánkban. Erre többféle módszer is van, most nem térek ki rájuk egyenként.

A lényeg, hogy fingotok sincs a világ (értsd: a Föld bolygó jelenlegi civilizációjának a) működéséről. Azért egy kis segítség annak, aki ébredni szeretne:

https://www.youtube.com/watch?v=mL-8s9P6Rb4

2020. ápr. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
Azért mert jött a facebook meg a sok idióta állat és felcsapott random virologusnak :D nézd meg kik hunytak el bakker, csoda H éltek egyáltalán... És ezek miatt a degeneraltak miatt szivunk, akiket a.panikolas miatt lehet irányítani.n
2020. ápr. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Inkább te néznél utána, szám szerint ugyanannyi 20-45 közti ember halt meg, mint 75 fölötti, csak a % más, mivel 100 ember 10%-a ugyanannyi, mint 1000 ember 1%-a és több, mint 10000 ember 0,2%-a!
2020. ápr. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

20-44 év közt beteg 705, meghalt 0,2%, szsz 14 ember


45-54 közt 429-böl meghalt 0,8%, ami 34 ember


55-64 közt 429-böl meghalt 2,6%, ami 11 ember


65-74 közt 409-böl meghalt 4,9%, ami 20 ember


75-84 közt 210-böl meghalt 10,5%, ami 22 ember


85 + 144-böl meghalt 27,3%, ami 38 ember


Ebböl is látszik, hogy nem CSAK a % számít, lényegében a fiatalabb közül az alacsonyabb arány ellenére sem haltak meg kevesebben!

2020. ápr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!