Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek a vírussal kapcsol...

Szerintetek a vírussal kapcsolatban miértnem a valós számokat közlik?

Figyelt kérdés

Mindenkitől azt hallom akivel beszélek, hogy biztos több a halott illetve a fertőzött mint amennyit mondanak.

Magyarországon több mint egy hónapja van jelen a vírus és ha jól tudom 1579 fertőzöttről számolnak be és 134 elhunytról na és közel 200 gyógyult emberől.

Nekem is elég hihetetlenek tűnik, hogy egy több mint egy hónap alatt "csak" ennyi a fertőzött hisz tudjuk, hogy a többi országában mit művelt/ mit művel még mindig ez a vírus!


Na de ha ezzek a valós számok amit nyilvánosságra hozznak akkor szívből örülök!


2020. ápr. 15. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ennyi a fertőzött. Ennyi az IGAZOLTAN fertőzött.

Ennyit teszteltek le.

Azt Szlávik János infektológus is elmondta, hogy a tényleges fertőzött-szám ennek a TÍZSZERESE is lehet.

2020. ápr. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mármint ennyi teszt lett pozitív. Úgy értem.
2020. ápr. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A valós számhoz az ország teljes lakosságát tesztelni kellene, ilyent meg sehol nem csinálnak. Arról nem beszélve, hogy akinek ma negatív a tesztje az holnap simán megfertőződhet, vagy pár nap múlva, máris megint ott vagyunk, hogy nem valós a szám.
2020. ápr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Én Ausztriában lakom, itt végeztek külön kutatást arra, hogy valószínűleg mennyien fertőzöttek az igazolton kívül. Random leteszteltek ~1.500 (nem emlékszem a pontos számra) embert, a végeredmény az lett, hogy az igazolt akkori 12.000 eseten felül kb még 28.000 fertőzött van. Magyarországon ezen felül luxus tesztelni, az orvosok be vannak fenyítve, hogy ne végezzenek teszteket. Persze, szebb a statisztika, meg majd lobogtathatják, hogy milyen ügyesen kezelték a helyzetet, mert Magyarországon CSAK ennyi megbetegedés volt. Persze, hiszi a piszi...
2020. ápr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még a Müller Cecíliai is minden alkalommal elmantrázza, hogy több a beteg mint amennyit megtalálnak teszttel.Kevés a tesztelés így ,,kevés" a beteg.

Szóval köztudottan nem ennyi a beteg amit a számok mutatnak.

2020. ápr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!