Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pár napja egy álmomban számoka...

ZordAtya kérdése:

Pár napja egy álmomban számokat láttam ilyen formában 62:9. Van e ötlete valakinek mire utalhatnak? (A bibliát és a koránt már megnéztem ezzel kapcsolatban. )

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 08:39
 1/4 hümi ***** válasza:
én ha álmomban számokat látnék akkor elmennék lottózni.. :D
2011. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6,88888
2011. aug. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

ZordAtya.. Az álmok nem jelentenek semmit. Maximum annyit, hogy éjszakánként dolgozik az agyad, ami a mai világban nem is olyan rossz hír :)

Éjjelente az agy rendezi a nap emlékképeit, eközben születnek az álmok... és néha 1-1 nem egymáshoz illő emlékkép összekeveredik, ebből lesz a rémálom, vagy más értelmetlen álom, ami a valóságban nem történhet meg.

Egy átlagos ember egy átlagos éjszaka alatt 8szor álmodik, ezek az álmok egyre hosszabbak. Az első álom 10 percig tart, az utolsó 45 percig.

2011. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lottózáshoz nem volt elég a számjegy, tisztában vagy ok az agyi folyamatokkal biológus hallgató lévén. Igazán a kérdés okkult irányzatba próbált kitérni csak sikertelenül
2011. aug. 2. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!