Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koranavírus? Rendelés?

Koranavírus? Rendelés?

Figyelt kérdés
Olaszországból rendeltem egy ruhát szerintetek van rá esely h a doboz vírusos? pls segítsetek mert nagyon félek

2020. ápr. 15. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Van, de az itteni futárszolgálattól kerül rá inkább.


Az olasz vírus már inaktiválódik nagyrészt.

2020. ápr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Micsoda? Akkor ne bontsam ki a csomagot egyből vagy mitcsináljak vele?
2020. ápr. 15. 10:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Műanyagokon több napig is aktív maradhat.


Futár fertőzött, megfogja az orrát vagy bármit gumikesztyűben, már ott is a csomagon a cucc.


70% ethanollal mosd le a csomag felületét. Vagy tömény hypoval dörzsöld át. Elvileg nem szivárog be.


Ha nincs akkor szappannal jól mosd le ahogy az élelmiszert szoktad a boltból.

2020. ápr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
... és ha lehet ne olasz ruhát rendelj járvány idején, hanem helyi gyártókat támogassunk. + a futárszolgálatot se terheljük értelmetlenül.
2020. ápr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hypoval jo ha le dörzsölöm és akkor nem lesz semmi bajom?
2020. ápr. 15. 10:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ha tudok akkor várni szoktam 3-4 napot mielőtt kibontanám, és addig nem nyúlok hozzá.

Átveszem, leteszem, jól kezet mosok. Aztán amikor kibontom, akkor is kezet mosok utána. Ha több napja tették bele a ruhát, akkor azon biztos nem lesz már vírus, de gondolom úgyis kimosod mielőtt felvennéd. Amúgy sem nagy az esély annak hogy koronavírus kerül rá, de így biztos nem lesz semmi baj.

2020. ápr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!