Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Frontint szedek 0,25-öt csak...

Frontint szedek 0,25-öt csak este. Kb három hete kezdtem el, most kezdem lecsökkenteni nemsokára az adagokat. Megpróbáltam 3 napig elhagyni hirtelen, nem ment, nem aludtam semmit. Le fogok tudni jönni róla? Illetve az alvásom normális lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyjából leírtam a tartalmi lényeget.

Pánikbetegségre kaptam a frontint, szerencsére egyszer már le tudtam róla jönni.

Attól tartok nagyon, hogy nem fogok tudni majd magamtól elaludni, mélyen, ahogy régebben. Egy hónapja jött rám a pánik, akkor írtak fel nekem frontint. Azzal társult az IBS is.

Hasmenésem elmúlt, homeopátiás gyógyszert szedek, sedacur-t, magnéziumot, meg gyógyteát iszom.

Le fogok tudni erről szokni? Azt mondták, hetente csökkentsem.

Kétségeim vannak, hogy nem lesz már olyan az állapotom, normális, mint másfél hónapja.

A problémáim elkezdtem kezelni, megszüntetni, a stresszforrásokat elhagytam és sikerült vidámabban hozzáállni mindehez, nem szédelegtem.

Van ebből kiút?



2020. ápr. 16. 17:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Fronrint most megint elkezdtem a pszichiáterem tanácsára, mert hirtelen abbahagyni nem szabad. Ezért szedem most. ‘Mellé csak a homeopátia az kiegészítés
2020. ápr. 16. 17:44
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Le tudsz jönni. Kb 2 hónap alatt juss el a nullára, azaz nagyon kicsi darabokat vágj le belőle 2 hetente. Én 12 év(!!!) súlyos függőség után tettem le egyedül a napi 5 mg-ot (!!!). Igaz, nekem 1 évig tartott + még 1 év, mire rendbejött az agyam. Neked ez 1-3 hónap lesz kb.
2020. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

"most kezdem lecsökkenteni nemsokára az adagokat. "


Ez kb olyan ígéret, hogy holnapután kezdem el a cigiról a leszokást.

2020. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Van egy olyan érzésem, hogy beképzeled az egészet.


0.25 mg annyira kevés hogy szinte semmilyen altató hatása nincs már 3 hét után. Ez egyfajta pszichikai fűggőség, hogy beveszel egy tablettát és már a bevétel után megnyugszol hogy beüt és elalszol.


Nekem ugyan ez volt, csak én 0.5 mg-al majd 1 mg-al aludtam, mert be akartam tépni és egy jót aludni.


Az a trükkje, hogy be kell vállalni pár szar éjszakát. Kelj fel reggel 6-kor és legyél aktív egész nap. Sportolj, mozogj. És aztán alvás. Másnap is kelj fel korán még ha egész éjjel forgolódtál is mint egy grillcsirke.


Hidd el 3-4 nap már kezded elfelejteni magáy a tablettabevételt. 1 hét után már el is felejted azt hogy bevetted rutinszerűen.


Ez a fejedben létezik, mert ilyen baba adaggal ez nem valószínű.

2020. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Különben meg 4 óra alatt kiürül... ha tényleg függő lennél, akkor egész nap kaparnád a falat az elvonástól, vagy Xanax SR kéne.


Szóval ez a "nem tudok 0.25 mg alprazolam nélkül aludni" egy pszichikai függőség. Egy rossz rítus, de nem szerfüggés.

2020. ápr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Ezért kéne placebo Frontint csinálni.


Vagy Frontin Lucky Strike-ot. 😃 minden 2-ban van csak cucc.


Állítom a Frontin alakú cukorkától is úgy aludnál mint a tej. Mert nem azon kattognál hogy úristen nincs cuccom.

2020. ápr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És 3 hét alatt mit értél el vele? Egy pánikot ennyi idő alatt nem lehet ezzel és ennyivel rendbehozni. Egyébként 0,25 mg-t 3 hét után le lehet tenni azonnal, ez mini adag. Neked egy pszichoterápiára lenne szükséged inkább. A gyógyteával vigyázz, a sedacur mellé nem lehet mindent.
2020. ápr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Látom kaptam azért bővelkedve elég rövid idő alatt hideget-meleget is, aminek amúgy örülök, szóval köszönöm a válaszát mindenkinek


#2 Gratulálok a teljesítményedhez és minden elismerésem:)


#3 Örülök a szkeptikusságnak, és igencsak hasonló, viszont egy a különbség! Le tudtam tenni a cigarettát egyik napról a másikra öt év láncdohányosság után. Az itteni elhagyás pedig orvosilag javasolt és figyelemmel követett már amennyire a helyzet ezt tudja engedni most. Szándékomban áll és célom is.


#4-5 (Gondolom a másikat is Te írtad)

Érdekes, lehet, igazad van, és én gondolom túl, köszönöm. Nem volt szerencsém más pszicho által felírt gyógyszerhez, ezért féltem/tartok most is a függés lehetőségétől. Állítólag viszont van, akinek a kicsi adag is kialakíthat függést és okozhat elvonási tünetet, na de lehet, hogy ezt magának generálja már az elme és nem a gyógyszer... amiket meg írtál a sporttal kapcsolatban... Megpróbálom.


#6 A tartalmi lényege ugyanaz a mondandódnak, amit az előtted szóló írt. Tehát érdemes lenne fontolóra vennem, hogy ez tényleg agyban van csak.


#7 Igen, próbáltam rögvest letenni és csak akkor nem tudtam elaludni, amikor ráparáztam baromira erre a nem alvásos dologra. Máskülönben gyógyszerrel és gyógyszer nélkül is lehet, hogy tudtam volna változatlanul aludni vagy sem..

Mindenesetre fokozatosan ajánlották az elhagyást, teszek ezzel egy próbát, és megteszek mindent, hogy lefoglaljam magam

Sedacur mellé akkor nem iszom teát. Citromfű tea volt, amit fogyasztottam

2020. ápr. 16. 18:47
 9/9 anonim válasza:
Próbáld ki a CBD olajat . Nekem az bevált . Attól jól tudok aludni és nem káros .
2021. júl. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!