Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívritmuszavarom van kb. fél...

Szívritmuszavarom van kb. fél éve. A kardiológián lemondták az időpontom a járvány miatt. Szedek panangint 1 hónapja és kálciumot 2 hete. Már csak fekve van. Érti valaki miért? Mi ez? Valami ötlet?

Figyelt kérdés
40 éves vagyok alacsony a vérnyomásom, nem vagyok kövér, nem iszom nem dohányzom, egészségesen táplálkozom. Kapok levegőt nem fáj a mellkasom. Elég ijesztő, már félek elmenni itthonról.
2020. ápr. 17. 17:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy állsz Kérdező, mi lett Veled?


A hármas Válaszoló egyébként nem mond "hülyeségeket".


A kalcium (fokozott) fogyasztásánál olyan is lehet, hogy esetleg egy része nem a megfelelő helyekre rakódik le, hanem például az erekbe. D3 vitamin szedését javasolják még hozzá, újabban a K (K2) vitamint is. Akik viszont vérhígítót szednek,azoknál problémát jelenthet a K2 vitamin szedése. (magánvélemény)

2020. júl. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
3 órát ültem a kardiológián teljesen feleslegesen. Csak egy ekgt csináltak és az épp nem mutatott semmit így az orvos lerázott azzal, hogy biztos reflux miatt van. Tuti nem amiatt van úgy hogy ez egy felesleges kör volt. Hó végére kaptam időpontot egy másik rendelőbe ahol legalább egy ubt biztos fognak csinálni. De az összevissza ütések megszűntek amúgy a kálcium szedés óta és a lépcsőzés is jobban megy. Már csak a vérnyomás mérő mutat ritmuszavart időnként meg nagyobb dobbanáaok vannak. Meglátjuk.....
2020. júl. 7. 11:51
 13/17 A kérdező kommentje:
Uht akartam írni ub helyett :) d vitamint most nem szedek de sokat vagyok napon. K2 meg már nem bírja el az emésztőrendszerem. Ha kell ha nem folymatos gyomorgörccsel nem tudok létezni.
2020. júl. 7. 11:53
 14/17 A kérdező kommentje:
Most újra kezdődőtt az egész. Pompás és volt egy 2 hetes fulládasos időszakom is. :(
2020. júl. 17. 13:16
 15/17 anonim ***** válasza:
A fulladásos időszak mitől volt?
2020. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Szerintem stressztől mert anyám kórházban volt. De úgy néz ki csak ártalmatlan dolog. Azóta találtam egy jó orvost tb alapon. De még megyek vissza hozzá.
2020. aug. 29. 17:23
 17/17 Nemszi válasza:
Szia! Bizony nagyon is lehetséges, hogy reflux miatt van. Nekem tíz évbe telt mire megkaptam a diagnózist.Nem biztos, hogy vannak tipikus tünetei a sok savnak, de olvass csak utána a neten. Tényleg nagyon ijesztő tud lenni, mikor félrever a szíved.
2021. jan. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!