Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon-nagyon száraz, hámlik...

Nagyon-nagyon száraz, hámlik a bőröm. Bőrgyógyász által felírt testápolót használok, de nem az igazi. Se a bőrgyógyász, se a kenőcs, szeretném lecserélni mindkettőt. Tudtok esetleg valami jó testápolót, vagy Szegeden kiváló bőrgyógyászt?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 18. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is így voltam.

Aztan anyukám hozott nekem körömvirág kenőcsöt. Egy csoda.

Mondjuk az első pár napban elég sokszor kellett lennem magam vele. De megérte és olcsó

2020. ápr. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Baba intenzív testápoló jött be.
2020. ápr. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én bőröm is most rettentően ki van száradva, húzódik az egész arcom.kb 1 hete vettem

Dm- be saját márkás termékei közül (babylove) arc- és kézvédő krémet. 75 ml 500 Ft körüli áron.Sárga tubusos krém, egy kisbaba arca van az elején :)

Próbáld ki,nekem használt. Nem drága, nem nagy összeg egy próbát megér hátha neked is beválik. Mégha vmiért megy a kukába ,akkor sem fáj az ember feje h több ezret kidobott...de nekem jót tett a bőrömnek. :)

2020. ápr. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

bioderma atoderm

(csak patikában lehet venni) kék a felirat, fehér tubus. az atoderm szó fontos, mert ez erősebb típus. kézkrémem van, de azt hiszem ,testápoló is van belőle. egy kézkrém 1500 ft

2020. ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sok, üzletben kapható testápolót vásároltam már, de amiket ajánlottatok nem ismerem. Ki fogom próbálni, nagyon szépen köszönöm a segítségeteket.
2020. ápr. 26. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!