Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez vajon milyen betegsegre...

Ez vajon milyen betegsegre utalhat?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy most azt gondoljatok, hogy nevetseges ez a problema, de nem nekem sajnos. Mar hetek ota van ez a problemam, de nem akarok dokihoz fordulni ebben az idoszakban. Talan ki is nevetne vagy bunko lenne velem, hogy ilyen semmiseggel fordulok hozza.

Ugy erzem, mintha vki folytogatna. Ejjel nappal. A torkomon erzem a folytogatast. Se a mandulam nem faj, se fogam, se megfazva nem vagyok. Minden pillanatban nyelnem kell, hogy kicsit enyhuljon. Enni, inni tudok, de a hangulatomra nagyon ratelepszik. Eleg sok sulyfelesleg van rajtam, de egesz eletemben volt, es ez a problema sosrm jott elo. Volt vkinek hasonlo problemaja es talalt ra megoldast?


2020. ápr. 19. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Pl. Helyesírási problémára, mert a fojtogatás pontos j-vel írandó. Amellett hiányoznak a magyar íráshoz tartozó normális írásjeled, ékezetek. Ne mondd, hogy nincs, mert én sem Magyarországról írok. Van, ha akarod. Része az op. rendszernek, kb. 1995 óta. (Vagy ha nem, akkor letölthető.) Ez egy magyar nyelvű oldal, ne trehánykodd el a saját anyanyelvedet!


Azon felül stressz, nagyfokú stressz, ill. enyhe neurózis. Ha nincs szervi okod, pszichiáterhez kéne fordulni.

2020. ápr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nagy a tokád?
2020. ápr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyes okoska nem “kéne” hanem “kellene”.
2020. ápr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tenyleg visszanezhettem volna az irasom. De szerintem nalam 100x rosszabb irasok is vannak itt.

Szerintem szervi eredetu lesz a dolog, nem gondolom, hogy barmi mentalis problemam lenne.

Mindig is volt tokam, miert pont most okozna problemat? 🤔

Koszonom a segito szandeku hozzaszolasokat!

2020. ápr. 19. 16:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet pajzsmirigy probléma, érdemes lenne ultrahangot csináltatni.
2020. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pl. csendes reflux. Az durva gombócérzést okoz!
2020. ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Reflux is lehet tényleg, vagy pajzsmirigy esetleg, de nekem pl. ugyanilyen tüneteim voltak és nálam is pajzsmirigyre gyanakodtak, meg is vizsgálták UH-val is, meg vérvétel, de minden oké volt és kiderült, hogy nekem szorongás miatt van.


26N

2020. ápr. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!