Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek nincs túl paranoiá...

Szerintetek nincs túl paranoiázva a korona virus?

Figyelt kérdés

Én nem hordok maszkot ,a korlátozás óta is mindennap megyek a városba....Nem tudom hogy nem kaptam el eddig amugy?!

Ritkán szedek vitaminokat,sokat cigizek ,mindennap iszom 2 - 3 doboz sört este ,mentálisan nem vagyok jól.

Ezt hagyjuk is inkább milyen dolgok miatt....Amugy fizikailag mindig van valami bajom de nem a korona miatt....

32n


2020. ápr. 19. 19:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%
A szigorú intézkedéseknek hála, hogy nem kaptad el még, mert az egy dolog, hogy te beleszarsz az egészbe, de sokan betartják a korlátozásokat, amivel jelentősen csökken a vírus terjedési sebessége.
2020. ápr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom.. Amíg nem láttam az utolsó sort, azt hittem férfi írta ki a kérdést :O Durva!
2020. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Sok ember van igy is kint a városba.....
2020. ápr. 19. 19:55
 4/27 A kérdező kommentje:
Azért mert iszom sört nő létemre? Ez ennyire borzasztó?
2020. ápr. 19. 19:56
 5/27 anonim ***** válasza:
37%

Bravo

Tehat ugy gondolod, hogy tunetmentesen, esetleges virushordozokent csaszkalhatsz, szarhatsz az emberekre, es ha elkaptad, akkor annyi embernek adod tovabb, hogy a tunetmentes tobbseg mellett halott is lesz.

Ugyes vagy. Es ha meg igy sem vagy jol mentalisan, bar jelzem, az egesz vilagon most eppen nagyon sokan, akkor mi lenne mar, ha inkabb otthon ulnel megis a valagadon a gondolataiddal.

2020. ápr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
52%
A vírust már a lakosság negyede biztos elkapta, csak nem alakult ki a megbetegedés. Te is lehetsz SARS-CoV-2 pozitív úgy hogy semmi bajod, csak hordozod a vírust meg másokat fertőzöl. De egyébként túl van tolva. Semmivel nem halnak meg többen naponta mint járvány előtt.
2020. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
#6 ha majdnem mindenki elkapta volna, akkor nem gócpontok alakulnának ki, hanem teljesen véletlenszerű helyeken halnának bele az emberek. Hülyeséget ne terjessz kérlek, a tényleges fertőzöttek száma a matematikai modellekből gyorsan kiderül, legfeljebb 10-szer annyian lehetnek.
2020. ápr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

32n


[link]

2020. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

És mégis hogy adom tovább ha nem köhögök meg tüsszentek( amit nem szoktam) az ember pofájába?!


Én már jóval a korona előtt használtam mindig kézfertőtlenitőt/ törlőkendőt...stb.mindig....sok pénzem rá is ment.


Amugy meg a 4-6 os tele van rohdt büdös csövesekkel azokat kellene kiirtani nem a korona miatt parázni.....fertőzöbb a bűzük

2020. ápr. 19. 20:20
 10/27 A kérdező kommentje:
Hát nagyon nem igy nézek ki!!! Szerencsére.
2020. ápr. 19. 20:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!