Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit lehetne tenni? Március...

Mit lehetne tenni? Március 13-a óta beteg vagyok. Mindenféle nyavalyám volt eddig.

Figyelt kérdés

4x mandulagyulladás

2x mandulagyulladás

2x kötőhártyagyulladás


Emellett március 15-e óta meg vagyok fázva. Hol folyik az orrom, hol bedugul. Amikor kifújom az orrom, akkor ilyen nagy véres fikadarabok (bocsi, ha undorító) jönnek ki belőle. És az orrom belseje is tiszta sem a sok orfolyástól.


Voltam már orvosnál, a mandulámra írt fel antibiotikumot, a szememre szemcseppet. Az orromra orrspray-t.

Az antibiotikum csak addig hatott, amíg szedtem (875 mg), a kötőhártya gyuszim meg visszajött. Már elmúlt, de érzem, amikor pislogok, hogy vissza fog még jönni. Az orromra meg az orrspray semmit sem használ, csak ront a helyzeten, mert attól mégjobban fáj. És ez megy március 13-15-e óta. Már nem bírom.

Az orvos csak távgyógyótásban rendel (nem mehetek be a rendelőbe, nem tudja megnézni a manduláim,csak telefonon felhívom, hogy mik a panaszok, aztán mondja, hogy mit szedjek).


2020. ápr. 20. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Immunerősíteni kellene, meg normálisan enni. Miket eszel?
2020. ápr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Javasolnám neked, a halkonzervet lilahagymásan majonézzel, tatár beefsteaket, hipotóniás italokat, pl: monster rehab, ginseng teát, hagymateát. Szalonnázást, vaj fogyasztását.


Alváskor éjjel meg takard le a szád, vagy aludj maszkban, plusz a szobát nézd át nincs-e penész, nem e attól van oda a mandulád meg mindened. Dohányzást mellőzd vagy szüntesd be.


Önmagába egy gyógyszer se csodaszer, ha a körülmények, szokások meg olyanok hogy na...

2020. ápr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Orrvérzésre vehetsz Rutascorbint, vény nélkül kapható.
2020. ápr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!